Co ještě můžete v létě potřebovat?

Auto-moto

Odjíždíte na dovolenou, kontrolujete seznam a přemýšlíte, co ještě s sebou sbalit, aby vaše cesta byla co nejpříjemnější? Nezapomeňte na chlazené nápoje a další občerstvení!

Aby vaše nápoje zůstaly při delších cestách ledově vychlazené, budete potřebovat prostředek, který takový úkol zvládne. Přesně takovým je autochladnička ECG AC 30.

Jak už název napovídá, je určená pro použití v autě díky možnosti 12 V napájení. Ať už pojedete kamkoliv, jídlo i pití v poživatelném stavu mohou být stále s vámi. Disponuje objemem 25 litrů, bez problémů tak pojme občerstvení pro celou rodinu i všechny přátele.

Přestože má autochladnička ECG AC 30 skvělý design, má látkové provedení v maskáčové šedé s praktickými postranními kapsami, díky čemuž si jí snadno můžete splést s obyčejnou taškou, chladí stejně dobře i lépe než hůře vypadající autolednice.

Chladí až o 15 °C pod okolní teplotu, což vám zaručí, že se vám nezkazí ani maso, které budete potřebovat na opékání a grilování. Tašku navíc můžete snadno složit a při uskladňování vám tak nezabere téměř žádné místo.

Tato autochladnička využívá duální systém ventilátoru, který umožňuje ještě rychlejší chlazení a kvalitní odlehčenou izolaci, díky které bude všechno občerstvení chlazené a zároveň taška nebude vážit zbytečné kilogramy navíc.

S autochladničkou ECG AC 30 stačí, abyste do ní vložili vše, na co máte chuť a o jídlo i pití během vašich cest máte postaráno.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang