Co takhle si přinést teplo až domů?

Dílna, stavba a zahrada

To je zima, to je zima. Taky si to říkáte poslední dobou nějak často? Je srpen a budíte se zimou?  Nemusíte být zrovna teplomilní, ale co je moc, toho je příliš.

A co Vás nejlépe nejlépe zahřeje? No přece sauna! Infrasauna Marimex InfraMar 3000 je stejně oblíbená jako tzv.  sauna finská, postará se o vaši tělesnou teplotu raz dva. Je vhodná až pro 3 osoby, ale samozřejmě tam můžete být i po jednom a lehnout si, relaxovat v tichosti.

Jak jinak si můžete odpočinout, než o samotě, maximálně s vaší oblíbenou hudbou? Lepší relaxaci si nemůžete umět představit.

Sauna Marimex InfraMar 3000 Hemlock Vám pomůžene nejenom k odpočinku, ale například zlepšuje prokrvení kůže a zbavuje ji nečistot, kůže se tím stává pevnější. Zvýšením tělesné teploty dojde k usmrcení bakterií a virů, stimuluje imunitní systém.

Léčí akné, ucpané póry, suchý ekzém, kopřivku, lupénku (poškození kůže, odřeniny a pořezání) otevřené rány se lépe hojí. Kladně ovlivňuje proces odstraňování celulitidy a hubnutí. Detoxikace organismu, zlepšení mentálního zdraví, snížení bolesti a zvýšení dlouhověkosti.

K sestavení nepotřebujete extra odborníky, zvládnete to v sami. Navíc, vaší montáží NEPŘICHÁZÍTE o záruku. Infrasauna Marimex InfraMar 3000 Hemlock je vyrobena z velice kvalitního kanadského dřeva (hemlock) . Můžeme Vám zaručit dlouho životnost topidel.

V saune se nachází 6ks karbonových topidel, Jedno světlo na čtení a tři stropní. Věšák na ručníky, ionizátor ale hlavně; je zde rádio / MP3 s dálkovým ovladačem a 2 poličky na pití.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang