Hned po ránu s dobrou náladou

Sport a outdoor

Pomůcka, kterou již naše babičky měly schovanou ve skříni a občas si sem tam zacvičily. Stačilo pro začátek pět minut po ránu a za měsíc byly vidět výsledky jak se zpevňuje bříško a i záda vás přestanou bolet.

Cvičení s rotanou je nejen zábavné, ale i účinné, můžete cvičit a přitom sledovat televizi, poslouchat hudbu, soustředit se sami na sebe nebo přemýšlet, co potřebujete ještě za den stihnout. Rotana je cvičební pomůcka a kmitavými pohyby se otáčíte, tvarujete tak břišní svaly, stehna a zadek.

Pro začátečníky je vhodné cvičit při prvotním používání jen pět minut a to obden. Po týdnu už začněte postupně přidávat minutu po minutě až se dostanete k dvaceti minutám, ale platí stále stejné pravidlo, cvičit na rotaně obden.

Rotana je malá a tak ji snadno uskladníte pod postel či pod gauč, je z plastu, můžete tak cvičit na koberci, na dlaždičkách, prostě kde budete chtít. Na rotaně můžete cvičit ve stoje, v sedě, a když budete hodně nároční, stačí si koupit dvě rotany a můžete cvičit každou nohou na jedné, doporučené jsou i určité cviky, které najdete na internetu.

Je to pomocník, díky kterému na sobě uvidíte změny, je skladný, je malý, no prostě neocenitelný a nikde vám nebude překážet!

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang