S digitálním fotoaparátem Sony neunikne jediný úsměv

TV, foto, audio-video

Stylový fotoaparát od značky Sony vyniká svým elegantním designem a především svými rozměry. Je jako dělaný právě do Vaší kapsy nebo kabelky. Rozhodně se ale nemusíte bát, že na že malé rozměry musí zákonitě znamenat i málo funkcí. U digitálního fotoaparátu Sony DSC-W180 je tomu právě naopak!

S kompaktním digitálním fotoaparátem Sony DSC-W180 Vám již nikdy neunikne žádná zajímavá situace k vyfotografování! Jeho malé rozměry si přímo říkají, aby jste ho vzali s sebou třeba na party či nějakou oslavu. Tomu i nahrává fakt, že společnost Sony vyvinula dvojnásobnou technologii proti rozmazávání snímků.

Fotografování v hůře osvětlených prostorách a bez stativu je tedy rozhodně jednodušší. Funkce Smile Shutter Vám zase zajistí, že se na Vás z fotografie nebude nikdo mračit. Tato funkce spustí fotografování automaticky, jakmile se objekt usměje a Vám tak neunikne žádný úsměv! Pokud nemáte příliš zkušeností s digitálními fotoaparáty, jistě Vás potěší jednoduché ovládání bez zbytečných tlačítek, nabídek a ikon.

Rychle a jednoduše nastavíte režim, který vyhovuje aktuální situaci. Digitální fotoaparát Sony DSC-W180 má rozlišení 10,1 megapixelu a objektiv s 3x optickým zoomem a funkcí Smart Zoom, který umožňuje až 18x zvětšení pro velmi kvalitní záběry. Displej o velikosti 2,7“ je samozřejmostí. Pro to, aby si mohl vybrat každý, je tento model vyráběn ve třech barevných provedeních a to v barvě černé, stříbrné a červené. Tak vzhůru do focení!

Historie firmy Sony

Firma Sony je jednou z nejvýznamnějších a nejznámějších společností zabývajících se elektronikou na světě. Její kořeny sahají až do roku 1946, kdy dva mladí inženýři založili společnost s názvem Tokyo Tsushin Kogyo. Přestože začali jako malá firma zaměřená na výrobu telefonů, brzy se rozrostli a začali se věnovat výrobě dalších elektronických zařízení.

Průlom pro společnost přišel v roce 1955, kdy Tokyo Tsushin Kogyo představilo svůj první magnetofon s názvem Type-G. Tento magnetofon se stal okamžitě obrovským úspěchem a pomohl společnosti vytvořit solidní základ pro další růst a inovace. V roce 1958 společnost přejmenovala na Sony Corporation, což byl zkrácený tvar slova „sonus“, které v latině znamená zvuk, a symbolizovalo tak důležitost zvukového zařízení pro společnost.

V následujících letech se Sony zaměřilo na výrobu transistorů, magnetofonů, televizorů a dalších elektronických zařízení. V roce 1979 přišel další velký průlom – společnost představila první přenosný hudební přehrávač s názvem Walkman. Tento revoluční produkt změnil způsob, jakým lidé poslouchají hudbu, a stal se jedním z nejúspěšnějších výrobků v historii firmy.

V průběhu 80. a 90. let se Sony stalo jedním z předních výrobců televizorů, fotoaparátů, videokamer a herních konzolí. V roce 1994 firma představila první herní konzoli PlayStation, která si rychle získala obrovskou popularitu a stala se jedním z nejprodávanějších herních systémů v historii. Sony se také stalo průkopníkem digitální technologie a představilo první digitální fotoaparát na světě – Cyber-shot.

V následujících letech se Sony rozšiřovalo do různých oblastí, včetně filmového průmyslu, hudebního průmyslu a mobilních telefonů. V roce 2000 se společnost spojila s firmou Ericsson a vytvořila společnost Sony Ericsson, která se specializovala na výrobu mobilních telefonů. V roce 2012 Sony získalo plnou kontrolu nad společností a přejmenovalo ji na Sony Mobile Communications.

Sony také vstoupilo na trh s virtuální realitou s představením PlayStation VR v roce 2016. Tento headset umožňuje hráčům prožít úžasný svět virtuální reality a vytvořilo novou dimenzi zábavy.

Dnes je Sony jednou z největších a nejvýznamnějších společností na světě, nabízející širokou škálu výrobků od televizorů a herních konzolí až po fotoaparáty a mobilní telefony. Její inovativní technologie a kvalitní produkty získaly si důvěru zákazníků po celém světě.

Firma Sony se také ve své historii intenzivně zajímala výzkumu a vývoji nových technologií. Společnost stále investuje do inovací a snaží se přicházet s novými a zajímavými produkty, které zlepšují život a zábavu lidí.

Historie firmy Sony je plná úspěšných výrobků a inovací, které změnily způsob, jakým lidé komunikují, zábavu a žijí. Společnost se od svých skromných začátků stala technologickým gigantem a světovým lídrem v oblasti elektroniky. Její značka je synonymem kvality, inovace a spolehlivosti.

Sony je dobře známé svým sloganem „Make.Believe„, který vyjadřuje jeho závazek tvořit inovativní produkty, které přináší radost a zázraky do našeho každodenního života. Společnost Sony stále pokračuje ve svém úsilí překonávat hranice a posunovat hranice technologického pokroku, aby mohla nabízet nejlepší produktové zážitky svým zákazníkům.

Sony je neoddiskutovatelně jedním z nejúspěšnějších a nejinovativnějších elektronických výrobců světa. Její historie je plná vynálezů, průlomů a nezapomenutelných příběhů. Její produkty jsou stále oblíbené a žádané a společnost již dnes zpozorovala nové trendu v technologiích, jako jsou umělá inteligence, virtuální realita a internet věcí.

Firma Sony je synonymem pro kvalitu, inovace a vyspělé technologie. Její historie je inspirativní a ukazuje, jakým způsobem se společnost dokáže vymanit z malých začátků a stát se světovým lídrem ve svém odvětví. Sony je příkladem toho, že invence, odhodlání a schopnost přizpůsobit se novým trendům jsou klíčem k úspěchu.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang