Dokonale rovné vlasy snadno a rychle

Spotřebiče

 V dnešní době je mezi ženami velmi oblíbené narovnávání vlasů, ovšem pokud máte například hustší či vlnité vlasy, tak Vám ne každá žehlička dokáže udělat vlasy dokonale rovné jako hřebíky.

Jak jsme se již zmínili, je jasné, že pro husté či vlnité vlasy je potřeba jiný typ žehlicích ploch, například takové jaké má žehlička na vlasy Remington S 5520 Sleek & Smooth Wide. Velkou výhodou této žehličky jsou právě širší plochy, které jsou vhodné pro všechny délky a typy vlasů.

Nastavenou teplotu si lze s kontrolovat na digitálním displeji a lze si vybrat mezi stupni v rozmezí od 150°C do 230°C. Praktickou součástí balení je žáruvzdorné pouzdro, které oceníte hlavně na cestách, jelikož po použití nebudete muset čekat než žehlička na vlasy Remington S 5520 Sleek & Smooth Wide vychladne, aby jste si ji mohli uložit, ale budete ji moct rovnou vložit do pouzdra bez jakéhokoliv strach, že by mohlo nechtěně dojít k nejakému neštěstí.

Už nezoufejte nad nežádoucími skroucenými prameny či nad nudným účesem, odtěď bude Vaše hříva s žehličkou na vlasy Remington S 5520 Sleek & Smooth Wide naprosto dokonalá.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang