Jak na dokonale vyprané prádlo?

Spotřebiče

Vybrat si vyhovující pračku je dnes hotová věda. Na trhu je spousta výrobků různé kvality a počtu funkcí a je proto těžké si vybrat. Nejjednodušší je tedy koupit pračku od známého výrobce, která nabízí tolik funkcí, že mezi nimi bude s jistotou i ta, kterou vyžadujete vy.

Přesně takovou pračkou je Pračka LG F1480QDS. Překonává jiné pračky ve většině ohledů.  Vyniká především energetickou třídou A+++, méně energeticky náročnou pračku budete hledat jen s velkými obtížemi.

Má patentovaný motor s přímým pohonem, díky kterému už nebude hrozit, že Vám budou řemeny a kladky dělat v pračce neplechu, tato pračka totiž nic takového nepotřebuje. Buben se proto navíc i dokáže pohybovat v šesti různých polohách, čímž se ještě více zefektivňuje prací proces.

Opravdu výjimečnou schopností Pračky LG F1480QDS je ovšem praní párou, která uvolňuje vlákna prádla, čímž usnadňuje odstraňování skvrn a zbytků pracího prášku. S párou souvisí i tzv. duální sprchování, kdy pára spolu s teplou vodou zároveň působí na prádlo a zaručuje tak nejlepší možný výsledek praní. Díky páře je prádlo měkčí, uhlazené a méně pomačkané.

Pára také efektivněji odstraňuje z oblečení zápach a pokud máte v rodině alergiky, určitě oceníte i zdravotní funkci páry. Britská nadace pro alergie prokázala, že praní v páře odstraňuje mnohem více alergenů než když je prádlo vyprané jen v obyčejné pračce.

Pračka LG F1480QDS má tolik předností, že při její koupi nebudete litovat. Má nízkou spotřebu a nabízí funkce, které u většiny běžných praček nenajdete. S touto výjimečnou pračkou prostě vyperete výjimečně dobře.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang