Návrat do minulosti s domácí pekárnou Kenwood BM 250

Spotřebiče

Určitě se všichni v myšlenkách rádi vracíme do let školou povinných. A to nejenom kvůli tomu, že jsme neměli žádné starosti či pracovní povinnosti, ale také kvůli návštěvám u prarodičů a nezapomenutelné vůni čerstvého chleba, který právě babička či prababička vytáhla z pece. Přesně do této doby se můžete s pekárnou Kenwood „vrátit“.

Pekárna Kenwood BM 250 pro chleba disponuje celou řadou funkcí a programů za účelem dokonalého výsledku, který bude odpovídat vašim představám. Můžete totiž vybírat mezi 12ti programy pro přípravu chleba – např. program pro přípravu francouzského, celozrnného chleba, program pro bezlepkovou dietu či pro chléb z nekynutého těsta. S touto pekárnou si také připravíte domácí marmeládu či těstoviny. Určitě také oceníte funkci Rapid Bake, díky které je chléb hotový do 1 hodiny. Také si můžete vybrat mezi třemi způsoby propečení. Určitě nepohrdnete možností naplánování chodu pekárny až na 15 hodin dopředu či funkcí udržování teploty pro případ, že momentálně nemáte čas hotový chléb vyndat z pekárny. Nepochybujeme, že mezi oblíbenou funkci této pekárny zařadíte také rozpékání starého pečiva (koupené pečivo již není tak četstvé druhý den ráno). Pro ještě větší usnadnění práce s domácí pekárnou vám společnost Kenwood přibalila nádobu s protipřílnavou úpravou.

Je tedy nejvyšší čas připravit místo ve vaši kuchyni pro vaši novou domácí pekárnu. Nebuďte poslední ve vašem okolí, kdo ještě nepodlehnul kouzlu doma připraveného chleba. Pokud vás však tato pekárna neoslovila, navštivte naše patro domácích pekáren, kde si můžete vybrat z široké nabídky. A za ty ceny? Už neváhejte ani minutku!!.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang