Je libo domácí tatarák?

Spotřebiče

Jste milovníci hamburgerů, karbanátků či tataráku? Pokud ano, co byste řekli na to, kdybyste si svoje oblíbené pokrmy mohli udělat velice snadno v pohodlí domova namísto chození do restaurace? Nejlepší je namlít si maso doma a užít si pak třeba nějaký ten pořádný domácí burger.

Co k tomu budete potřebovat? Nějaký šikovný masomlýnek. Dnes pro vás máme tip na masomlýnek Concept MM-4230, který si určitě oblíbíte pro jeho široké využití v kuchyni. Tento profesionální pomocník totiž kromě mletí masa na tatarák zvládne i strouhání tvrdého pečiva, zeleniny, plnění párků a jitrnic, vytvoření pyré k přípravě přesnídávek pro ty nejmenší či třeba výrobu tradičního tlačeného cukroví.

K dispozici je bohaté příslušenství. Vybírat můžete z kovových děrovaných kotoučů ve třech velikostech a to pro jemné, střední a hrubé mletí. Masomlýnek je dále vybaven speciálním nástavcem pro plnění tenkých i tlustších párků či klobás, jejich příprava tak pro vás nebude žádný problém.

Na zeleninu, ořechy, pečivo a podobně jsou součástí přístroje 3 ks výměnných struhadel v malé sadě a 3 ks v sadě velké. Díky příslušenství jsou možnosti využití masomlýnku Concept MM-4230 velmi rozmanité. Jistě vás potěsí i vysoký příkon 800 W, díky kterému můžete umlít až 86 kilogramů masa během hodiny.

S masomlýnkem Concept MM-4230 bude příprava všelijakých pochoutek rychlá a snadná a vy tak budete moct ohromit rodinu či návštěvu výbornými domácími jídly.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang