Doplňky do koupelny

Parfémy, kosmetika a zdraví

Je koupelna také vaším oblíbeným místem? Milujete relaxaci a dovádění v koupelně? Máme tu pro vás celou sérii doplňků k vašim hrátkám v koupelně. Sprcha i  vana se může proměnit v relaxační centrum, v bitevní pole nebo romantický večer. Gadgets umí pobavit i zpříjemnit pobyt ve vaně a to oboje naráz. Zpíváte si ve sprše? Máte rádi pěnu? Chcete poslouchat rádio ve vaně? Všechno jde a nic není nemožné. Navíc spestříte celé prostředí designovými prvky.

Koupelna. Oáza klidu, intimity a zkrášlování duše i těla. To se musí podporovat. Chcete vypnout a nepřemýšlet nad povinnostmi? Pustťe si rádio. Rádio do koupelny ve tvaru mikrofonu s funkcí scan, snadno najde vaší oblíbenou stanici. Můžete to konečně na plno rozjet s mikrofonem ve sprše. Nic vám nebrání stát se Madonnou nebo Philem Collinsem. Pokud nepatříte mezi “profesionální” zpěváky, ale spíše milovníky klidnějšího poslechu máme tu Rádio – kačenka do vany. Klasická, známá, žlutá kačeka do vody dostala  novou praktickou funkci. Vždy byla originální dárek, nyní povýšila. Kačenka přijímá FM a AM vlny a v její hlavičce je vodotěsný reproduktor. Plouvoucí rádio můžete vypustit do vany i do bazénu.

Toužíte po lázních? Můžete je mít doma a dokonce speciální ozdravnou Mléčnou lázeň růže. Dopřejte vašemu tělu voňavou relaxaci. Budete vonět po růžích a nebo po levandulích s Mléčnou lázní levandule. Vaše sny budou ještě sladší. K dokonalé relaxaci už chybí jen málo.
Nic jiného než pěna do kouple nevytvoří tak dokonalé pohodlí ve vaně. Pěnu není jednoduché vytvoři tak aby vydržela dlouho. Proto je tu další originální hitovka Strojek na pěnu. Strojek na pěnu vám elegantně naplní koupel pěnou. Stačí si jen vybrat svou oblíbenou pěnu do koupele a přichytit strojek nad vanu. Pěnu ocení jistě i vaše děti.

K relaxaci patří jistě i omývání příjemnou antistresovou houbičkou. A co takhle nějaká masážní? Vibrující srdce na koupání je příjemná mycí houba, která na venek pouští krátké vibrační vlnky. Použíjte své oblíbené mýdlo nebo krém a budete se cítit uvolněně, srdce Vás zbaví napětí a bolesti. Dobrá masážní pomůcka na kteroukoli část těla. Tento vibrátor je možné použít samostatně bez houby pro masáž.

Co dělat, když chceme relaxovat, ale nechceme si poničit účes?  Jediné řešení je koupací čepice. Obyčejná koupací čepice se ale nehodí. To nejde. Ale vtipné Čepice na sprchování – ďábel a žába. Ať už děti nebo vaši přátelé se určitě pobaví. A když se vás sejde více s těmito čepicemi můžete pořádat různé bazénové hry. Nabízíme Vám dvě varianty koupacích čepic – Malého ďábla a žábu. Na mnoho krásných doplňků do koupelny můžete využít slevu Westwing.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang