Načerpejte životní sílu a dobrou náladu

Parfémy, kosmetika a zdraví

Divili byste se kolik zdravotních problémů lze odstranit takovou kvalitní masáží. Můžete odstranit strest a napětí v celém těle, zmírnit bolesti kloubů a křečí a dokonce i odstranit časté bolesti hlavy, to vše jen díky kvalitní masáži.

Masáž lávovými kameny se řadí mezi relaxační masáž, kde se lávové kameny nahřívají ve vodní lázni na třicetsedm stupňů a následně pokládají na tělo. Lávové kameny jsou navíc zvlhčené aromatickým olejíčkem, po přiložení na postiženou část dochází k uvolnění a zprůchodnění meridiánů tzv. energetických cest, které vedou od konečků prstů na nohách a na rukou po celém těle a každý náležející ke každému vnitřnímu orgánu našeho těla. Tyto cesty se po nahřátí těmito kameny otvírají a umožňují proudění energie vaším tělem, což vám poskytne neočekávanou sílu, energii a radost.

Tato masáž lávovými kameny je určena nejen pro ženy, ale také pro muže, nedoporučuje se však těhotným ženám, lidem citlivým na teplo, trpícím silným kožním onemocněním, křečovými žílami či problémy s oběhovým systémem.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang