Dřevěné hračky aneb kdo si hraje, nezlobí :)

Novinky

Horkou novinkou v našem internetovém obchodě je řada dřevěných hraček, jejichž využití je čistě na vaší fantazii. Vyjímat se budou jako ozdoba, ale zamilují si je i vaše ratolesti. Preciznost při výrobě, kvalitní materiály a skvělé barevné kombinace nejsou jedinými lákadly dřevněých hraček v naší nabídce. Lákavá je také naše cenová nabídka a fakt, že všechny jsou k okamžitému odběru. Tak na co čekáte?

Naše nabídka hračky ze dřeva zahrnuje deset výrobků od firmy Eggi. Jak uvádí majitel této firmy, pan Tomislav Tryzna, dřevěné hračky nabízí dětem zábavu a hru, a zároveň nezapomíná na rozvoj jejich individualit. Tyto produkty potěší jak děti od tří let , tak i děti právě narozené, které teprve pozorují, co se kolem nich děje.

Design

Všechny návrhy hraček EGGI vycházejí z vlastní produkce firmy Eggi. Většinou jde o zcela nové nápady. V některých případech se nechaly inspirovat již zlidovělými motivy. Tyto jsou pak zdokonaleny podle nejmodernějších trendů a v duchu bezpečnosti a zdravého rozvoje našich dětí.

Technologie

Dřevěné hračky a jejich výroba zahrnuje široké spektrum výrobních procesů. Při výrobě produktů Eggi jsou využívány všechny dostupné možnosti současného průmyslu sofistikovanými cnc soustruhy počínaje a šikovnýma lidskýma rukama konče.

Materiály

Hračky EGGI jsou vyráběny výhradně z místních listnatých dřevin. Pro jejich kvalitu, zdravotní nezávadnost a možnost precizního opracování jsou využívány zejména dřeva javoru, buku a břízy. Konstrukční prvky některých výrobků jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadných materiálů.

Barvy a lepidla

U většiny výrobků jsou kombinovány dřevěné části s originálním přírodním povrchem s lakovanými dřevěnými díly, a to přibližně v polovičním poměru. Je tím podporována možnost pocítit vlastnosti přírodního dřeva při zachování atraktivity každého výrobku.

Všechny použité výhradně akrylátové nebo polyutheranové barvy a laky splňují požadavky evropské normy EN 71 o migraci těžkých kovů a jsou doprovázeny certifikáty autorizovaných zkušeben a institucí. Při montáži a lepení jsou používána nezávadná disperzní vodostálá lepidla renomovaných evropských výrobců.

Podívejte se na naší nabídku dřevněých hraček a udělejte radost svým dětem, ale i sobě. Vybírat můžete z nejrůznějších motivů zvířeích i technických a vaříme, že ani v jednom případě nebudete zklamáni.

© 2022 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang