Zábava na léto pro nejmenší

Pro děti

Pokud jste svou zahradu vyšperkovali novým zahradním nábytkem, pořídili si gril a do kůlny vám přibylo nějaké to nářadí na údržbu živého plotu a trávy, už máte asi na pár let vystaráno a zahrada bude jen vzkvétat! Nezapoměnli jste ale na něco? Co takhle malý koutek pro vaše nejmenší?

Ať už vám roste dcerka či syn jako z vody, nebo k vám přijedou na návštěvu vnoučata, začnou se poohlížet po něčem na hraní!

Jen si vzpomeňte na svá dětská léta a jistě se vám vybaví klouzačka jako jeden ze zdrojů nekonečné zábavy. Na klouzačce už sviští batolata, za asistence maminek a vydrží jim to až do doby, kdy se na klouzačku prostě vejdou.

Pro vaše ratolesti tak můžete udělat to nejmenší a takovou skluzavku jim pořídit i na vaší zahradu. Kromě jejich šťastného výrazu pro vás bude navíc i příjemné, že je budete mít stále pod kontrolou!

Jednu se skluzavek, kterou vám můžeme nabídnout je zahradní skluzavka G21 Sliding board. Tato klouzačka je určena pro děti ve věku 2-8 let nebo případně do hmotnosti 50 kg. Jedná se o vysoce kvalitní produkt, který vlastní certifikáty podléhající nejpřísnějším světovým kritériím. Plastová skluznice je bezpečná a bez vystouplých spojů.

Klouzačka G21 Sliding board je určena přímo do exteriéru, nemusíte se tedy bát žádného deště, či povětrnostních vlivů. Její odolná a stabilní konstrukce si poradí jak s větrem, tak i rozvernými dětmi.

Zatímco vy budete na zahradě grilovat a užívat si letních teplých dnů, dopřejte zábavu i svým dětem. Se skluzavkou G21 Sliding board na ně čeká 165 cm zábavy a vás tak ničím nerušený den plný zábavy s vašimi přáteli.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang