Dřevěné hračky top

Novinky

Horkou novinkou v našem internetovém obchodě je řada dřevěných hraček, jejichž využití záleží čistě na vaší fantazii. Vyjímat se budou jako ozdoba, ale zamilují si je i vaše ratolesti. Důkladná výroba, kvalitní materiály a skvělé barevné kombinace nejsou jedinými lákadly dřevěných hraček v naší nabídce. Dřevěné hračky jsou lákavé jak svými cenami, tak faktem, že všechny jsou k okamžitému odběru. Kategorie dřevěné hračky obsahuje výrobky značky Eggi.

Jaké dřevěné hračky nabízíme?

Podívejte se na naši nabídku dřevěných hraček a udělejte radost svým dětem, ale i sobě. Vybírat můžete z nejrůznějších motivů zvířecích i technických. Věříme, že ani v jednom případě nebudete zklamáni. Nabízíme dřevěné hračky jako je letadýlko na pružině, sluníčko s mráčky, draka Henryho, draka Alfréda, vosu na pružině, strašidýlko Bugsy, strašidýlko Rubby, závodní autíčko, papouška Rori a další úžasné hračky, které zajisté dopomohou k rozvoji vašeho dítěte.

Jak jsou dřevěné hračky vyráběné?

Jak uvádí majitel firmy Eggi, dřevěné hračky nabízí dětem zábavu, hru a zároveň nezapomíná na rozvoj jejich osobnosti. Tyto produkty potěší jak děti od tří let, tak i děti právě narozené, které teprve pozorují a rozeznávají dění kolem sebe. Všechny návrhy hraček Eggi vycházejí z vlastní produkce firmy Eggi. V duchu bezpečnosti a zdravého rozvoje dětí se pak zrodí nová, moderní hračka.

Firma Eggi vyrábí dřevěné hračky výhradně z listnatých dřevin. Pro jejich kvalitu, zdravotní nezávadnost a možnost dokonalého opracování jsou využívány zejména dřeva javoru, buku a břízy. Konstrukční prvky některých výrobků jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadných materiálů.

© 2022 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang