Drtiče větví, vysavače listí

Dílna, stavba a zahrada

Patříte mezi starostlivé a pečlivé majitele zahrádky kolem domku či chaty? Pak zajisté víte, jak je důležité, ale přitom složité, se o takovou zahrádku starat. Oceníte pomoc? Nabízíme kvalitní a spolehlivé zahradní přístroje, mezi nimiž drtiče větví, vysavače listí, také mají své důležité místo. Značky BOSCH, Flymo či Black-Decker zaručují vysokou kvalitu a minimální poruchovost.

Drtiče větví, vysavače listí…

Tyto pomocníky využijete zejména na zahradě k úklidu podzimního listí a větví. Při prořezávání a omlazování zahrady vzniká velké množství zahradního odpadu, se kterým si drtiče větví, vysavače listí bez problémů poradí. Rozdrcený odpad pak můžete použít pro zkompostování, k topení či k dekorativním účelům.

Zahradní vysavače a foukače vysávají listí do záchytných pytlů. Při obráceném režimu zahradní vysavače umožňují foukat listí na potřebné místo. Fukarem tak rychle uklidíte cestičku či příjezdovou cestu do zahrady. Drtiče větví, vysavače listí patří mezi pomocníky, se kterými se budete vaší zahradou rádi pyšnit.

Zahradní drtiče větví, vysavače listí se pro svou jednoduchost a nenáročnost na údržbu staly velice oblíbenými mezi zákazníky. Vyzkoušejte je! Tyto přístroje snadno zvládají velké plochy. Čím je přístroj těžší, tím je výkonnější.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang