Elektronický slovník

Spotřebiče

Pokud jste v cizích jazycích věčným začátečníkem, ale chcete si umět poradit ve všech situacích v zahraničí, bude se vám hodit překladač.

Tápete, pokud se máte domluvit v anglicky a německy mluvících zemích? Pořiďte si elektronický slovník Sencor SDN 440T. Obsahuje neuvěřitelných 650 000 slov! Ty se týkají nejen obecného jazyka, obsaženy jsou i výrazy lékařské, obchodní, technické a právní a dokonce i slangové. Potýkáte-li se neúspěšně nejen se slovní zásobou, ale i s celkovým vyjadřováním, ulehčí vám konverzaci soubor 200 nejpoužívanějších německý a anglických idiomů a přes 1100 frází užitečných v každodenní komunikaci.

Elektronický slovník Sencor SDN 440T bude tou správnou volbou pro vás i v případě, že potřebujete pomoci s gramatikou. Obsahuje totiž elektronického průvodce anglickou gramatikou a anglická i německá nepravidelná slovesa. Můžete si navíc zaznamenat nová slova a využít okamžitý zpětný překlad a systém kontroly pravopisu. Při cestách využijete i převodník měn a délkových soustav, funkci místních a světových časů, kalkulačku, budík a během dlouhých chvílích i zábavnou hru.

Pokud si pořídíte elektronický slovník Sencor SDN 440T, budete moci využít i výměny dat s osobním počítačem a hned tak využijete speciální bonus – disk s anglicko-českých slovníkem pro Windows. S tímto slovníkem budete dokonce několikanásobným člověkem.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang