Espresso

Spotřebiče

Jste vášniví milovníci kávy? Neumíte si představit jediný den bez tohoto lahodného nápoje? Milujete, když se vám skvělá chuť espressa rozpouští na jazyku? Máte nejraději právě espresso? Pak neváhejte a vyberte si z naší nabídky. Nabízíme kvalitní espressa, se kterými si budete moci udělat kávu přesně podle vašich představ v teple svého domova a provonit tak celý byt touto úžasnou vůní. Můžete si vybrat z mnoha značek, z nichž můžeme zmínit např. AEG, ETA, BOSCH, Whirlpool.

Jak espressa fungují a k čemu slouží?

Přemýšlíte, kam svého nového pomocníka umístit? V naší nabídce máme k dispozici volně stojící espressa a vestavěné espressa. Tento přístroj si tedy můžete zabudovat přímo do vaší kuchyňské linky a nebude tak zabírat vůbec žádné místo.

Kromě skvělé kávy espresso přístroje umějí připravit čaj, překapávanou kávu, kávu mocca, latte, cappuccino a mnoho dalších výborných nápojů. Pára na mléko zaručuje nadýchanou pěnu. Kovová těla kávovarů přináší dlouhou životnost. Espressa se pohybují v různých cenových relacích – dle značky a funkcí.

Jaké funkce espressa mohou mít?

Moderní espressa mohou disponovat velice zajímavými funkcemi, z nichž můžeme zmínit například dotykový display v českém i slovenském jazyce. Užitečná je také nastavitelnost malé, střední nebo velké kávy, silné nebo extra jemné chuti s horkou nebo střední teplotou. Některé espressa je možno naplnit zrnkovou i mletou kávou. Finančně náročnější espressa mohou mít zabudovaný mlýnek na zrnkovou kávu s nastavitelnou hrubostí mletí. Přístroje jsou schopny ukázat statistiku množství šálku kávy, mléčných nápojů a spotřeby vody, není to úžasné? Automatická funkce vypnutí umožňuje redukovat spotřebu energie na nulu. Automatická čistící a odvápňovací funkce ušetří čas věnovaný údržbě.

Jednoduché espressa jsou určena pro rychlý a čistý způsob přípravy lahodné kávy espresso, mocca a čaje. Přístroje mají vyjímatelný zásobník na vodu a odkapní misku, takže se velice snadno čistí.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang