Hrát si v práci? Proč ne! Golf do kanceláře

Sport a outdoor

V mnoha filmech se v prostředí kanceláří s touto pomůckou neobjedou. Jistě tedy tuto věc znáte. Možná jste se však dosud zdráhali si jí pořídit. Možná z důvodu, že je to nevyužitelná hloupost. My vás dnes přesvědčíme, že tomu tak není. Golf do kanceláře je totiž velmi šikovným odbourávačem stresu. Samozřejmě se dá hrát i mimo prostory kanceláří. Prostě všude tam, kde máte chuť. Precizně vyrobenou sadu si můžete vzít kamkoliv s sebou a tak neváhejte a hrejte si!

Golf do kanceláře zabaví spolehlivě vás i vaše přátele či spolupracovníky. Pauzu na oběd přece nemusíte celou prosedět v kantýně. Dobrá polovina tohto času vám jistě bude zbývat na hru, tedy pokud budete mít s čím hrát. Luxusně vzhlížející pouzdro imitující kůži v sobě skrývá jednu skládací hůl ve velmi pěkném provedení, dva míčky a branku pro míčky namísto důlku, který byste asi v kanceláři či kdekoliv jinde jen stěží hloubili. Tyto součásti vám už bohatě stačí pro veselé zážitky. Pozor na divoké odpaly, ať nevysklíte šéfovu kancelář : )

Nakonec, i šéf může být zapaléným fandou golfu a rád se k vám přidá. Golfisti sami o sobě jsou lidi pevně zapálení pro věc. Radost jim kromě této sady můžete udělat i dalšími výrobky, které ke golfu patří. Zároveň je tak můžete i dobře pobavit. Třeba láhev něčeho dobrého můžete “obléknout” tímto originálním tričkem pro nejlepšího golfistu. Chcete-li darovat něco užitečného, vyberte z naší nabídky GolfTool – jediný a skutečný univerzální nůž pro golfisty, který obsahuje deset funkcí včetně klíče na opravu, podložky k označení míčku, vytahovače stojánku, čističe drážek a dalších.

Golf je nyní populární. Ovšem pronajímat si drahé greeny tolik často nejde. Dopřejte si malou verzi golfu u vás doma a vybírejte i další užitečné a zábavné věci (nejen pro golfisty) v naší sekci hitovek.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang