Grilování přímo v kuchyni? Proč ne

Spotřebiče

Proč čekat až hezké počasí a teplé večery, zaklepou na naše dveře a pozvou nás na grilovačku, když si výborné grilované maso nebo zeleninu můžeme připravit už teď a navíc v teple domova! Nenechte se omezovat ročním odbobím, pokud si pořídíte stolní gril, můžte si grilovací radovánky užívat kdykoli a navíc bez složitých příprav! To je lákavé, nemyslíte?

A po jakém stolním grilu byste měli sáhnout? Rozhodně po modelu Philips HD4419/20. Tento gril má grilovací desku určenou pro opravdu vysoké teploty a díky tomu je veškerá chuť a šťává potravin zachována uvnitř! Velkou výhodou je také časová úspora.

Gril dosáhne své provozní teploty opravdu velmi rychle a vy tak nemusíte čekat desítky minut na rozpálený gril! Grilovací deska je rozdělena na dvě poloviny, z nichž jedna je hladká a druhá žebrovaná. Ta hladká je ideální na grilování zeleniny, či osmahnutí menších kousků masa, zatímco ta druhá je určena spíše pro grilování velkých steaků.

Stolní gril Philips HD4419/20 má samozřejmě termostat, díky kterému lze nastavit vámi požadovanou teplotu v závislosti na druhu připravovaného pokrmu. Jistě oceníte perfektní nepřílnavý povrch a také vyjímatelnou nádobu na přebytečný tuk. Navíc vás určitě potěší skutečnost, že některé části lze mýt v myčce. Velmi praktické je i jednoduché uložení ve svislé poloze, takže pokud gril zrovna nepoužíváte nezabírá vám velký prostor třeba na lince.

Kdo by mohl odolat zdravému, rychlému a také pohodnlému grilování kdykoli na něj bude mít náladu?

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang