Grily a pečící pánve

Dílna, stavba a zahrada

Jste milovníci masa? Sbíhají se vám sliny při pomyšlení na křupavé, voňavé a šťavnaté steaky? Grily a pečící pánve vás jistě nezklamou. Grilování pod širým nebem si ve světě získává stále větší popularitu. Ještě jste nikdy žádný gril nekupovali? S námi s nemusíte bát, že vyberete špatně, všechny grily a pečící pánve jsou velice kvalitní. Jsou dodávány od spolehlivých výrobců, jako je např. AEG, BOSCH, ETA, Electrolux, Panasonic, Philips.

Jaké grily a pečící pánve si mohu koupit a k čemu slouží?

Nabízíme vestavěné, ale i volně stojící grily. Grily mohou být vyrobeny z velmi kvalitní nerezové oceli. Tyto výkonné přístroje jsou schopné velmi rychle připravit především masové plátky, rozpékat sendviče a podobně. Grily a pečící pánve neodmyslitelně patří k atmosféře léta a prázdnin, proč si tedy jeden takový nepořídit? Na grilech se dají připravit pokrmy, které vyžadují krátkou dobu grilování při vysoké teplotě (steaky, hamburgery, kotlety), ale také pochoutky, které se musí péci pomalu a rovnoměrně (pečeně, drůbež, chléb, zeleninu, ovoce). Pečící pánve neboli remosky, nahrazují funkci trouby a jsou velice skladné. Nemáte doma či na chalupě místo na troubu? Remoska je perfektní řešení!

S našimi grily už nemusíte litovat, že nemáte zahrádku a nemůžete si venku za domem ugrilovat nějaký výborný steak či zeleninu. Elektrické grily a pečící pánve přináší možnost si připravit výborné masové, zeleninové a další pokrmy přímo u vás v kuchyni! Nevěříte? Stačí vyzkoušet.

Jaké funkce mohou grily a pečící pánve mít?

Revoluční novinkou mezi grily jsou tzv. lávové grily s velkou grilovací plochou na litinovém roštu, sklokeramickým krytem a nerezovou grilovací vanou použitelnou s lávovými kameny nebo vodou. Lávové kameny jsou součástí balení. Tyto grily mají digitální displej. Grily a pečící pánve mají velice jednoduchou a samozřejmě bezpečnou obsluhu.

Remosky se většinou skládají z odnímatelného víka s topnou spirálou, mísy a stojánku. Horní část víka bývá vyrobena z nerezového plechu se skleněným okénkem. Pára je odváděna přes ventily ve víku. Nabízíme i mini remosky, které jsou velmi vhodné na chatu, dovolenou a jakékoli cestování. Grily a pečící pánve vás zajisté ohromí. S jejich pomocí se přípravy pokrmů stanou vašimi nejoblíbenějšími aktivitami.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang