Hladce oholen či dokonale zastřižen?

Spotřebiče

Každý muž své vousy vidí jinak. Některý si nedovede představit vyjít ven bez hladce oholené tváře, jiný si zas dává práci s precizně zastřiženým knírkem a mnozí muži preferují tzv. nedbalou eleganci. Každý ale ve finále rád sáhne po kvalitním holícím strojku, se kterým dosáhne kýženého efektu, ať už je jakýkoli. A právě ty kvalitní Vám dnes rádi představíme!

Na trhu můžeme nalézt velké množství různých modelů holících strojků. Pro jednoduchost si je můžeme rozdělit na holící strojky frézkové a planžetové. Jde především o samotné může, který typ preferují, někteří jsou zarytí “frézkaři” a jiní zas nedají dopustit na planžetu. Obecná rada? Holící strojky s frézkami jsou vhodnější pro delší či vlnité vousy, zatímco planžeta je preciznější při úpravě vousů na krku, okolo uší, či při úpravě knírku apod.

Dokonale hladké oholení bez podrážděné pokožky Vám nabízí například model Philips AT750/16 AquaTouch. Jedná se o frézkový holící strojek, který lze použít jak pro pohodlné suché holení, tak i pro osvěžující mokré oholení. Mokré holení zajišťuje pro pokožku lepší péči, navíc s použitím gelu či pěny na holení dosáhnete opravdu perfektního výsledku. Holící strojek Philips AT750/16 AquaTouch je vybaven zaoblenou hlavou a díky tomu lze navíc předejít poranění pokožky. Strojek může být napájen jak ze sítě, tak i z baterie, která vydrží na jedno nabití až 40 minut, což bohatě vystačí na 14 oholení.

A jaký vybrat planžetový strojek? Konkurentem může být například Braun Series 3-380 Wet&Dry new. Muži, kteří se rádi holí ve sprše jistě potěší možnost použití strojku i při sprchování. Tento holící strojek je vybaven trojitým holícím systémem Triple Action, tedy dvěma planžetami a stříhací lištou, tato kombinace oholí tvář opravdu do hladka! Podráždění pokožky po holení je vždy velmi nepříjemné, tuto nepříjemnost se proto snaží minimalizovat flexibilní holící díly, které se dokonale přizpůsobí konturám obličeje. Praktický je i výsuvný zastřihovač delších vousů, využijete jej k zastřižení kotlet, knírku, či bradky.  Do plné kapacity nabijete holící strojek Braun Series 3-380 Wet&Dry new za 1 hodinu. Holení bez síťového přívodu je možné až 45 minut.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang