K létu patří slunce, voda, opalování a hladce oholené nohy

Spotřebiče

Každá dívka či žena touží po dokonale hladkých nohou a v létě toto platí dvojnásobně. Proto Vám dnes představujeme perfektního pomocníka v boji s nevzhlednými chloupky – epilátor Remington EP 6030.

Výrobky značky Remington jsou zárukou profesionální kvality a designu. Jinak tomu není ani v případě epilátoru Remington EP 6030, díky kterému si můžete dopřát někonečně dlouhý pocit hladkých nohou. Epilátor se 42 pinzetami, které odstarňují chloupky i s kořínky, je vybaven zvhlčujícími válečky technologie Skin Glide pro bezbolestnou epilaci.

Válečky pokožku jemně natahují, zmírňují tak pocit bolesti a urychlují samotnou epilaci. Pinzety jsou postaveny tak, aby dokázaly  zachytit a odstranit chloupky i s kořínky – což zaručuje hladké nohy až po dobu 4 týdnů. Součástí balení je i výměnná depilační hlava, kterou oholíte pohodlně a bez jakkékoli bolesti oblast podpaží či bikin.

V létě si mohou dovolit neoholené nohy pouze pánové! Takže dámy, připravte se na léto s epilátorem Remington EP 6030 a nenechte se zaskočit letními tropy, kdy budete muset vaše lýtka chtě nechtě ukázat světu.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang