Hlavně zdravé

Spotřebiče

Pokud uvažujete o nákupu žehličky na vlasy a přitom se stále ještě bojíte o své vlasy, že je tím nenávratně zničíte, máme pro vás dobrou zprávu. Žehlička na vlasy Rowenta SF7640D0 Respectissim Liss & Curl bude totiž vaše vlasy rovnat i natáčet s tou největší ochranou.

Patentovaná technologie Straight optimizer zabraňuje polámání vlasů a chrání jejich odolnos. Straight optimizer totiž dokáže vlasy perfektně vyžehlit už při 170°C, čehož ostatní žehličky dosáhnou až při 230°C. Teplota do 170°C ale vlasy nijak neoslabuje a neničí.

Pokud vaším cílem není jen mít dokonale rovné vlasy, ale občas zatoužíte i po neposedných vlnách, je žehlička Rowenta SF7640D0 Respectissim Liss & Curl opět jedinečnou volbou. Unikátní Pro Curling System, totiž natočí vaše vlasy doslova jedním tahem.

Rychlejší a snadnější už to nebude! Díky promyšlenému tvaru žehličky lze jednoduše i podtočit konečky vlasů nebo si pohrát se stylingem ofiny.

Žehlička na vlasy Rowenta SF7640D0 Respectissim Liss & Curl disponuje teplotou od 130°C do 200°C a samozřejmě rychlým nahřátím do 30 sekund. Díky LCD displeji máte vždy pod zvolenou teplotu pod kontrolou.

Součástí balení je i praktické žáruvzdorné pouzdro ideální nejen na cestování. Tak už máte jasno, kterou žehličku na vlasy vybrat?

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang