Dalším přístrojem, který by neměl chybět v žádné dílně, je hoblík. Tento šikovný pomocník zastane mnoho práce velmi snadno rychle, přičemž výsledky jsou perfektní. Hoblíky v této kategorii jsou dodávány od kvalitních výrobců známých značek, jako je např. Black-Decker, BOSCH, ETA, Metabo, Skil, Woodster či DWT. Z našeho sortimentu si zajisté vybere každý. Tak jen směle do toho!

Jaké hoblíky nabízíme a k čemu slouží?

Pokud potřebujete udělat nějakou práci a nechcete se moc dřít, jste tu správně. Hoblíky snadno a rychle opracují dřevěné plochy do požadovaného tvaru a stavu. V každé vteřině práce přesně víte, kolik vlastně ubíráte materiálu, na hoblíku si totiž nastavíte přesnou hloubku drážky.

Pokud se obáváte, že práce s hoblíky je příliš nebezpečná, je to zbytečné. Ochranný systém zabraňuje proniknutí vašich rukou pod přístroj a vy jste tak v maximálním bezpečí. Díky odlehčené konstrukci může s hoblíky manipulovat i slabší člověk. Nechcete rušit sousedy? Pak vás zajisté potěší tlumení vibrací, kterým hoblíky disponují.

Jaké funkce mohou hoblíky mít?

Tyto nadčasově přístroje vám opravdu v mnohém pomohou. Práci odvedou přesně a bezchybně tak, že si práci s nimi budete jen vychvalovat. Mnoho bezpečnostních prvků, které hoblíky mají, zajistí bezpečnost provozu. Nechtěnému zapnutí zabráníte speciálním tlačítkem. Zajisté vás potěší také nízká hmotnost, vysoký výkon, možnost odsávání pilin či ergonomický tvar pro snadné držení. Hoblíky se stanou vašimi nepostradatelnými pomocníky.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang