Hodinky do každého počasí! Vy je ještě nemáte?

Sport a outdoor

Sháníte už dlouho hodinky, které by byly levné, praktické a ještě k tomu s moderním designem?  Jste sportovně založeni a sháníte hodinky z materiálu, krerý vydrží extrémní zátěže? Chtece být originální? Tak je tento typ hodinek jedinečnou příležitostí právě pro Vás.

Díky lehkosti materiálu a spojitosti (žádné zatrhnutí o oděv či jiné předměty nehrozí) jsou minimální překážkou při nějaké fyzické námaze (sport, manuální práce). Outdorové hodinky navíc nemusíte vůbec sundat z ruky díky voděodolnosti, kterou jsou vybaveny.

Jedná se o výrobek, který je perfektní na sport či do přírody. Díky kvalitnímu silikonovému materiálu nedřou ruku a vydrží dlouho bez poškození. Jejich ergonomický tvar se Vám krásně přizpůsobí na ruku. Tyto outdorové hodinky si můžete zakoupit v mnoha barvách (červená, žlutá, černá, bílá, modrá, zelená), mužete je krásně kombinovat k jakémukoli outfitu.  Jinak Vás určitě překvapí, že tyto outdoorové hodinky byly oceněny v roce 2005 cenou KIDP (Korea Institute of Design Promotion).

Jsou vhodné pro širokou škálu zákazníků, od mladé generace, která ocení jejich originální a zároveň jednoduché a praktické řešení, přes extrémní sportovce a aktivní lidi, až po generaci, která ocení jejich jednoduchost, velikost displeje a čísel a lehkost materiálu. Vy je opravdu ještě nemáte?

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang