Čím hladší, tím lepší – holicí strojek Philips HQ 7340 Aku

Spotřebiče

Dnes tu máme spíše něco pro pány. Zaměříme se na aktivitu, kterou lze bez nadsázky označit za otravnou. Jde o holení vousů. Dámy, určitě si vzpomenete, kdy si Vaše drahá polovička stěžovala na nedokonalé oholení či podrážděnou pokožku po holení. Těm dobám již odzvonilo. S neustalým pokrokem suchého holení a holících strojků vůbec se stává holení doslova zábavou.

Značka Philips je stálicí v oblasti holících strojků. Nyní si představíme jeden z posledních modelů této značky, Philips HQ 7340 Aku. Tento typ je charakteristický systémy Super Lift & Cut a Reflex Action. Super Lift & Cut nadzvedává vousy pro perfektní oholení i pod pokožkou. Reflex Action zabezpečuje dokonalé přizpůsobení tvaru obličeje a jeho konturám. Dosáhnete tak vždy perfektního a hladkého oholení. Systém Precision Cutting, který je součástí většiny holících strojků Philips, je v podstatě užití 2 ultratenkých hlav s 2 typy otvorů – pro dlouhé a krátké vousy. Samozřejmostí je i možnost zastřihávání kníru a kotlet pomocí vyklápěného zastřihovače. Pro ještě větší usnadnění vám společnost Philips nadělila k tomuto strojku akumulátor s poměrně velkou kapacitou, což pro vás znamená až 10 dní holení bez nabíjení po plném nabití. Hlavy strojku jsou nerezavějící, čili je možné strojek opláchnout vodou a udržet jej tak stále čistý.

Holící strojek je určitě výtaným dárkem pro každého muže, kterému nevyhovuje holení pomocí žiletek a ještě stále neobjevil výhody suchého holení. Na nakupka.cz najdete celou řadu holících strojků na příslušném patře, zboží s obdobnou tématikou určenou pro dámy naleznete na patře epilátory.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang