Holící strojek Remington F 510

Novinky

Holící strojek Remington F 510 je jeden z nejlepších modelů od firmy Remington. Holící strojek Remington F 510 nabízí nepřeberné množství funkcí za o trochu vyšší cenu než „obyčejné“ strojky.

Holící strojek Remington F 510 je prémiový produkt značky Remington. Nejenom skvělé parametry tvoří výborný výrobek a proto společnost Remington svěřila design holícího strojku Remington F 510 do rukou BMW Group DesignworksUSA. Výsledek je opravdu povedený.

Ale pouze pěkný design nestačí. 2 super přizpůsobivé planžety zajistí to nejhladší možné oholení. Planžety mají titanový povrch, který je o 300% pevnější než niklové planžety a tudíž mají delší životnost a prvotřídní střih. Hlava se díky možnosti pohybu do stran přizpůsobí konturám Vašeho obličeje. K zastřižení delších vousů lze použít zastřihovač Intercept Trimmer. Pro tvarování bradky, kotlet a kníru je k dispozici detailní stylingový zastřihovač.

Na jedno nabití vydrží strojek 60 minut. Nabití vybitého strojku trvá hodinu. V případě, že je Holící strojek Remington F 510 úplně vybitý, tak za 5 minut se nabije na jedno holení. Stav baterie ukazují kontrolky. Strojek je možné nabíjet po celém světě pod různým napětím, v balení najdeme i praktické cestovní pouzdro.
Holící strojek Remington F 510 je ideální volba pro náročné muže, kteří chtějí vždy a za každých okolností vypadat skvěle.

Klíčová slova: EB-80945, novinky

Rubriky článků

Nečekejte až příjde první sníh, nakupte zimní pneumatiky ještě teď za super výhodnou cenu před zimní sezónou. Tato výhodná předsezonní akce platí do 1.10.!

Chcete mít parfém, který nemá nikdo jiný? Využijte naší akční nabídky na parfémy Dolce&Gabbana.

V souvislosti s novými legislativními podmínkami upravujícími provoz motorových vozidel a nařizujícími celodenní svícení je velice aktuální náhradní osvětlení vozidel určené výhradně pro osvětlení ve dne za nesnížené viditelnosti.

S funkcí scan – ručička budíku se při zapnutí zapalování posune efektivně ze začátku až na konec a zase zpět. LED osvětlený display. Červený ciferník, červená jehla.

Škokující dárky! Přesně to u nás nyní najdete. Originální dárky z různých oblastí najdete v nově zařazené kategorii na našem webu.

Do sortimentu jsme zařadili nádherné dřevěné hračky od českých truhlářů.

Archiv článků

Na stránce Novinky zveřejňujeme informace k produktům, které nabízíme Vám, našim zákazníkům internetového obchodu Nakupka.cz, který na trhu působí již od roku 2004 a má celou řadu spokojených zákazníků. Na serveru Nakupka.cz je možné výrobky zakoupit v několika tematicky rozdělených patrech: Bílá technika, Audio-Video, Zahradní technika, Nářadí a Autodoplňky.

© 2022 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang