Holící strojek Remington F 510

Spotřebiče

Holící strojek Remington F 510 je jeden z nejlepších modelů od firmy Remington. Holící strojek Remington F 510 nabízí nepřeberné množství funkcí za o trochu vyšší cenu než „obyčejné“ strojky.

Holící strojek Remington F 510 je prémiový produkt značky Remington. Nejenom skvělé parametry tvoří výborný výrobek a proto společnost Remington svěřila design holícího strojku Remington F 510 do rukou BMW Group DesignworksUSA. Výsledek je opravdu povedený.

Ale pouze pěkný design nestačí. 2 super přizpůsobivé planžety zajistí to nejhladší možné oholení. Planžety mají titanový povrch, který je o 300% pevnější než niklové planžety a tudíž mají delší životnost a prvotřídní střih. Hlava se díky možnosti pohybu do stran přizpůsobí konturám Vašeho obličeje. K zastřižení delších vousů lze použít zastřihovač Intercept Trimmer. Pro tvarování bradky, kotlet a kníru je k dispozici detailní stylingový zastřihovač.

Na jedno nabití vydrží strojek 60 minut. Nabití vybitého strojku trvá hodinu. V případě, že je Holící strojek Remington F 510 úplně vybitý, tak za 5 minut se nabije na jedno holení. Stav baterie ukazují kontrolky. Strojek je možné nabíjet po celém světě pod různým napětím, v balení najdeme i praktické cestovní pouzdro.
Holící strojek Remington F 510 je ideální volba pro náročné muže, kteří chtějí vždy a za každých okolností vypadat skvěle.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang