Holící strojek Remington R6130

Spotřebiče

Na pánské holení je firma Remington specialistou. Z jejich produktů jsme pro vás dnes vybrali model, který by vás mohl zaujmout. Nese označení R6130, má příjemný design a funkce, které, pánové, jistě oceníte. Podtitulem modelu R6130 je pak flex and pivot technology a v našem článku se o ní dozvíte víc. „Na počátku byla touha po zdokonalení. Na konci se podařilo vytvořit něco výjmečného.“ Tímto sloganem se firma Remington při uvádění svých nových pánských holících strojků na trh.

Jedním z nich je i model R6130, který je opatřen, stejně jako jiné modely z této řady, novou technologií flex and pivot, tedy pohyblivých a výkyvných hlav. Díky této technologii dosáhnete se svým holícím strojkem perfektního kopírování křivek vašeho obličeje. V případě tohoto modelu se vám dostanou čepele s karbon diamantovým povrchem, které jsou o 400% pevnější, než jiné čepele vyrobené např. z titanu či ocele.

Díky tomu vám čepele déle vydrží. Oholení bude pro vás hračkou díky 3 nezávislým hlavám, které se přizpůsobí konturám obličeje a také díky multipozicovému výkyvnému krku, jenž se přizpůsobí i těm nejhůře holitelným oblastem, jako je krk a brada. Používat můžete tento holící strojek jak zapojený do sítě, či nabitý z akumulátoru na cestách. R6130 je omyvatelný, má v sobě zabudovaný LCD displej, na jedno nabití vydrží být až 60 minut v provozu a součástí jeho balení je také cestovní pouzdro a štěteček na čištění.

V naší nabídce pánských holících strojků si můžete prohlédnout a porovnat také ostatní modely řady Remington R, ale také všechny ostatní holící strojky Remington. Jistě budete spokojeni.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang