Pomalu, ale jistě se nám blíží jaro a s tím začíná hezké slunné počasí, ale také povinnosti, například na zahradě. Přemýšlíte, jak letos zkrášlíte svojí zahradu, aby sousedi záviděli? Pořiďte si trampolínu. Potěší nejen vaše děti, ale také Vás samotné to vrátí do dětských let.

Užijte si spoust zábavy s Trampolínou OmniJump 427 cm. Využijí ji zejména děti, od kterých budete mít na chvíli klid, ale samozřejmě i vy. Je určená pro všechny věkové kategorie, záleží už jen na Vás zda si troufnete si trochu zařádit. 

Trampolína je vyrobena z velmi odolného materiálu mnohokrát testovaného. Trampolína je obehnána ochrannou sítí o průměru 427 cm a je vyrobena z pozinkovaných ocelových trubek.

Trampolínu OmniJump 427 cm podpírá šest noh ve tvaru “W” s průměrem 38 mm a tloušťce stěny 1,5 mm poskytuje vysokou stabilitu a umožňují zatížení až 160 kg. Díky nosnosti 160 kg a ploše 427 cm si zaskáčou na trampolíně i dva lidi najednou.

Skákací plochu drží pružiny z pozinkovaného ocelového drátu, které jsou pokryty speciální ochrannou vrstvou zabraňující korozi vůči nepříznivým vnějším vlivům. Ochranná síť vysoká 180 cm Vám zaručuje bezpečí vůči případnému vypadnutí z trampolíny.

Trampolína OmniJump je skladná. Na zimu ji můžete rozmontovat, jelikož celá konstrukce je upevněna šrouby s maticemi. Celková hmotnost trampolíny je 16 kg.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang