Horkovzdušná kulma a horkovzdušný kartáč a narovnávač vlasů v jednom?

Spotřebiče

Opravdu to myslíme vážně, žádný trik. Sami si můžete na vlastní kůži vyzkoušet, jak jednoduše můžete mít za pár minut vytvořený účes, nebo si jen rychle upravíte vlasy. S tímto spojením horkovzdušné kulmy na vlasy a horkovzdušného kartáče a narovnávače vlasů v jednom už nikdy více nebudete používat nic jiného.

Už byste asi chtěli vědět o čempak že to mluvím, je to Kulma BaBylis 2735E. Dříve jste potřebovali nejen zvlášť kulmu, vysoušeč a narovnávač vlasů, ale teď už je vše jinak a my vám tohle vše nabízíme v jednom. K dispozici jsou dva výměnné kartáče, menší kartáč o průměru dvacet milimetrů a větší o průměru padesát milimetrů, má rotační funkci a povrch kartáče je keramický.

Dalé je ke kulmě BaBylis 2735E přibalena také speciální hlava pro narovnávání vlasů se dvěmi řadami zubů, která má čtyři možnosti nastavení pro narovnávání pro různé typy vlasů a samotná hlava je z keramického povrchu. Nesmí chybět ani difuzér, který zvětšuje objem pro vlnité vlasy a živé účesy. Difuzér redukuje kadeření a zvyšuje objem šířením proudu vzduchu ve vlasech, tím vlasům dodává vzdušnost a maximalizuje jejich objem.

Můžete si sami zvolit rychlost, teplotu a nebo dokonce je tu možnost studeného vzduchu. Přívodní kabel je otočný o třistašedesát stupňů čímž zamezuje kroucení a zamotávání vlasů do Kulmy BaBylis 2735E. A to vše výše zmíněné je zabaleno v elegantní cestovní taštičce.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang