Houpačky nepatří jen ke kolotočům

Dílna, stavba a zahrada

Jako malí jsme houpačky milovali všichni. Ať už to byly ty na pískovišti, na stromu někde na chaloupce nebo ty pouťové. Jen si vzpomeňte, jak Vám každé zhoupnutí vykouzlilo úsměv na rtech. Nebyla by škoda se o takovou radost připravit teď v dospělosti? Nebojte, nemusíte už na houpačce řádit jak diví. Jistě každý si zaslouží pěkně si zarelaxovat  a nechat se třeba i uspat příjemným houpavým pohybem…

Jistě to znáte všichni, kdo máte chatu, chalupu či svůj domek se zahradou. Celé dopoledne svoji zahrádku hýčkáte a opečováváte a odpoledne se těšíte na siestu někde ve stínu třeba se svými přáteli. Určitě máte na zahradě nějaký typ zahradního nábytku. Ten je ale ne vždy úplně pohodlný a někdy může být i obsazený. Tak co takhle si pořídit zahradní houpačku, na které by jste vždy našli jen chvíle klidu, pohody a příjemné relaxace?

Zahradní houpačky, které máme v nabídce Vám takové chvíle přinesou zaručeně vždy. Pokud jezdíte na své chalupy nepravidelně, jistě Vám postačí základní model houpačky, který Vám nijak zvlášť rodinný rozpočet neohrozí. Vybrat můžete z barvy zelené, modré, oranžové nebo teraccota. Všechny jsou vybaveny pohodlným podsedákem a stříškou, která Vás ochrání od případných slunečních paprsků. Nosnost je až 220 kg, tak si na ni klidně můžete zařádit i se svými ratolestmi či vnoučaty.

Pokud chcete svou zahrádku doslova vyšperkovat, jistě sáhnete po zahradní houpačce Hecht SMW 308. Ta se může stát se svým designem a kvalitním dřevem Meranti doslova pokladem Vaší zahrady. Pro opravdové fajnšmekry, kteří se rozhodnou na houpačce strávit své mládí nebo stáří je jako dělaná zahradní houpačka Exclusive. S takovou si budete připadat jako na obláčku. Naše nabídka samozřejmě myslí i na odvážlivce a dobrodruhy, proto si můžete vybrat i moderní houpací síť neboli hamaku v elegantním designu. Houpání už zkrátka není jen pro miminka a tak si toho příjemného pohybu dopřejme všichni!

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang