Hurá na výlet

Sport a outdoor

Rádi chodíte běhat, na procházky nebo na výlety? Potom by se vám určitě hodila nějaká ta outdoorová navigace. Pokud budete na neznámém místě, v lese a tak podobně, nebudete se muset bát, že se ztratíte. Dnes pro vás máme tip na šikovnou, malou ale odolnou outdoorovou navigaci, se kterou budete určitě spokojeni, ať už na pěším výletě, na kole či motocyklu.

Jedná se o outdoorovou navigaci Garmin Dakota 10 s praktickým LCD displejem velkým 2,6 palců. I přes dotykový displej a robustní konstrukci se vám pohodlně vejde do ruky. Přístroj obsahuje předehranou základní mapu světa s vystínovanými vrstevnicemi. Další mapy můžete přidat do vnitřní paměti přístroje, která je 850 MB.

Navigace má velice snadné ovládání, odpadají tedy starosti se zdlouhavým hledáním trasy či nastavováním a více si tak vaše venkovní aktivity užijete.

Navigace Garmin Dakota 10 je odolná proti nárazům, blátu, vlhkosti a vodě, nemusíte se tedy o ni bát, pokud například pojedete na kole mokrým terénem. Díky vysoce citlivému GPS přijímači a zpřesňujícímu systému WAAS Dakota 10 určí vaši polohu rychle a přesně.

V hustém lese, v údolí či mezi vysokými budovami tedy nemá vůbec problém najít vám tu správnou cestu. Dalšími praktickými funkcemi outdoorové navigace Garmin Dakota 10 jsou například stopky, kalkulačka, informace o Slunci a Měsíci či budík.

V ceně přístroje je také podrobná navigační mapa Topo Czech, která obsahuje nejen kompletní silniční a uliční mapy České republiky, ale i turistické trasy, cyklotrasy a podobně. Navigace vydrží běžet až 20 hodin. Teď už nezbývá nic jiného, než sbalit batoh a vyrazit na nějaký fajn výlet, ať už pěšky či na kole.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang