Inteligentní pračka která vás upoutá nejen svým vzhledem

Spotřebiče

Už dlouho se chcete zbavit své staré pračky a pořídit si novou, lepší, která bude prát efektivněji a přitom vám ještě ušetří peníze za spotřebu, ať už energie nebo vody? Peníze, které investujete za tuto předem plněnou pračku se vám rychle vrátí, pračka je totiž v kategorii energetické třídy A+++.

Velmi oblíbená předem plněná pračka od značky LG, které neodolá žádná šetrná hospodyňka. Pračka LG F1480TDS6 je v černém provedení a oproti ostatním pračkám už nemá řemen, ale má přímý pohon bubnu pračky, je to technologie LG pod názvem DirectDrive, je to motor připevněný přímo na středu bubnu pračky.

Výhodou pračky LG F1480TDS6 je technologie parního praní, pára se pozvolna uvolňuje vlákna a tím umožní pracímu prostředku proniknout až do hloubky a odstranit zbytky prášku i odolné skrvny, o kterých jste si mysleli že už nezmizí. Díky páře se buben rychleji zahřívá a snížuje tak spotřebu ohřáté vody i spotřebu elektrického proudu.

Pro efektivní praní je u této předem plněné pračky LG F1480TDS6 navrženo šest pohybů (klasický, intenzivní, rozptýlení, tichý, nemačkavý, jemný) pro kvalitní a efektivní praní. Další výhodou je pokrokový systém Duální sprchování, což je kombinace sprchování prádla teplou vodou a párou, čímž jsou dosaženy nejlepší výsledky praní.

Snad nejoblíbenější funkcí a nejefektivnější je funkce Allergy Care, častou příčinou alergie jsou roztoči, pyl, plísně, chlupy z domácích mazlíčků a díky páře, která umí udržet optimální teplotu se zbavíte těchto nepříjemných alergenů.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang