Jak se dostat do formy?

Sport a outdoor

Rádi byste udělali něco pro své zdraví a kondici, ale nebaví vás běhat či podobné aktivity nebo nemáte na sportování mnoho času? Můžete si říct, že zacvičit si pár minut denně je stejně k ničemu, ale opak je pravdou! Pokud vyberete vhodného fitness pomocníka, tak se dostanete do formy během pár týdnů, ikdyž obětujete pouze pár minut denně.

Jedním takovým je posilovací stroj Acra Rocky Circle, se kterým budete brzo v kondici, nabití pozitivní energii a ve skvělé náladě. Cvičení s tímto posilovacím strojem vám půjde velmi snadno. Můžete ho také znát z televizních reklam jako ABCircle nebo Abring. Cvičení na stroji je založeno na principu rotačního pohybu, díky kterému snadno, ale zároveň velmi účinně posilujete a tvarujete svaly.

Ženy určitě ocení zmenšení obvodu pasu a vytvarování bříška při pravidelném cvičení, které není náročné na čas. Stačí totiž 5 – 10 minut denně! Cvičení na posilovacím stroji Acra Rocky Circle se vyznačuje velkou intenzitou, která se dá ještě nastavit pomocí polohování základní desky. Zároveň klouby na rukou i nohou nejsou příliš namáhány. Posilovací stroj je navíc vybaven computerem, kde můžete sledovat různé údaje, jako třeba počet jednotlivých cviků či počet spálených kalorií. Tak s chutí do toho!

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang