Jak se na cyklostezkách neztratit?

Sport a outdoor

Máte určitý plán, pamatujete si celou cestu nazpaměť a ouha, najednou je cesta neprůjezdná a musíte jet jinudy? V tu chvíli se můžete ztratit a proto je lepší mít při ruce někoho, kdo se o vás v nouzi postará.

Řeč je o někom, kdo je odborník na cyklo mapy a kdo vám v českém jazyce řekne kam máte jet abyste dorazili do cíle. Cyklistická GPS Garmin Edge 800 HR Premium je voděodolná, má dotykový displaj a obsahuje mapy: Topo Czech a Cyklo Czech díky kterým se na cestách neztratíte.

Tento model cyklistické GPS Garmin Edge 800 HR Premium je nejnovější a nejdokonalejší z celé řady Edge. Při jízdě na kole se vám zobrazují informace jako rychlost, vzdálenost, čas, pozice, teplota a další. Pro přehled v jaké tepové frekvenci se nacházíte, je možné připojení snímače srdečního tepu.

Garmin 800 HR Premium je odolná proti vodě až do hloubky jednoho metru po dobu třiceti minut, dále má integrovaný barometrický výškoměr s automatickou nebo ruční kalibrací, má integrovaný slot na SD kartu s možností ukládání tréninků a podrobných map.

V balení naleznete: Garmin Edge 800, premiový bezdrátový snímač srdečního tepu, turistickou a cyklistickou mapu ČR a dvakrát stojánek na řidítka. Vše v balení je potřebné pro provoz této cyklistické GPS, tak hurá na výlet.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang