Jděte si už konečně odpočinout

Pro děti

Máte miminko a jste u něj neustále, kdyby náhodou něco potřebovalo? Nejen že se nevyspíte, budete vyčerpaní a nebudete mít tolik energie kolik byste potřebovali.

Hlídání vašeho miminka obstará dětská chůvička Sencor SBM 1600, dosah má až čtyřista metrů a tak není problém si jít odpočinout do ložnice a když mimčo začne plakat, režim VOX díky zaznamenanému zvuku uskuteční přenost a bude vás o tom ihned informovat. Dětská chůvička Sencor SBM 1600 je set vysílače a přijímače a má digitální bezdrátový přenos (DECT) bez rušení.

Dětská jednotka je jemně osvícena nočním osvětlením, na obou jednotkách je dále možné nastavit šest úrovní hlasitosti, nastavení pěti úrovní citlivosti mikrofonu a možnost zpětného hovoru k dítěti. Napájení dětské chůvičky Sencor SBM 1600 je možné přes síť či baterii, nabíjecí základna pro rodičovskou jednotku a přijímač je s indikátorem nabíjení. Budeteli běhat po bytě a uklízet, tak si svoji základnu můžete díky sponě na rodičovské jednotce připnout přímo k pasu na opasek.

V balení naleznete: nabíjecí stojánek rodičovské jednotky, dvakrát nabíjecí adaptér, dvakrát AAA mikrotužkové nabíjecí baterie. Takže už stačí jen dětskou chůvičku Sencor SBM 1600 rozbalit a začít používat.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang