Jak si usnadnit úklid?

Spotřebiče

Ať už vytíráte, luxujete nebo drhnete špínu ze sporáku, všechno nejde jen tak lehce a je to dřina, spotřebujete spoustu čistících prostředků, hadříků a škrabek. Své zdraví i tělo byste měli šetřit a pořídit si na takovouhle práci pořádný stroj.

Doma máte určitě spoustu čistících prostředků a kartáčů, abyste vyčistili i tu největší zažranou špínu, ale dávejte si pozor, některé čistící prostředky vám mohou spíš uškodit, resp. vašemu zdraví. Bez čistících prostředků se moc hospodyňka neobejde, ale máme řešení. V naší nabídce naleznete parní vysavač Karcher SV 1902.

Při luxování s parním vysavačem Kärcher SV 1902 můžete využít až čtyři stupně výkonu. Dále je možné použít při vysávání i parní čištění. Do vodní nádrže nalijete asi tak půl litru vody a už jen počkáte až se vám na vysavači Kärcher SV 1902 rozsvítí ikonka že můžete začít využívat páru. Nastavíte tlak páry, výkon vysávání a úklid vás bude těšit, vše se vysaje a zároveň i vyčistí.

Parní vysavač Kärcher SV 1902 není jen na vysávání ale také si ho sebou vezměte do koupelny či do kuchyně. Spáry mezi dlaždicemi jsou už určitě zašlé a potřebovaly by obnovit, na hubici vysavače nasaďte příslušnou spárovou hubici, zapněte páru a vše se jednoduše a rychle vyčistí, odstraněné nečistoty pak vyluxujte nebo setřete hadrem.

Máte znečištěná okna, nebo se nelesknou tak jak byste chtěli? Asi tomu nebudete věřit, ale tohle je pro Kärcher SV 1902 úplná malina. Zapněte páru, hubicí s párou přejeďte okno a potom okenní hubicí už jen vysajete přebytečnou vodu na okně. Okna se lesknou a jsou krásně čistá. To ale zdaleka není vše co tento pomocník dovede, prozkoumejte všechny funkce a hubice, určitě budete spokojeni.

Investice do tohoto velice výkonného stroje se vám určitě několikanásobně vrátí. Nejenže budete mít rychle a hlavně snadno uklizeno, ale budete tak mít i více času na svoje koníčky.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang