Jak zvlhčit vzduch miminku

Spotřebiče

Ve vašem bytě by měla být vlhkost pohybující se od 45%. Zvýšit vlhkost můžete několika způsoby, dát si mokrý hadr na topení a nebo o něco lepší metoda, pořídit si zvlhčovač, který stačí nastavit a postará se o vše!

Zvlhčovač vzduchu Guzzanti GZ 987 pomáhá k lepšímu dýchání nejen v zimě, ale i v létě. V zimních měsících máte doma přehřáté místnosti v kterých není vůbec vlhký vzduch a potřebujete je zvlhčit aby se vám dobře dýchalo a v létě naopak máte zapnutou klimatizace, která vzduch sice čistí, ale také vysušuje.

Ultrazvukový systém má vliv na tišší funkčnost přístroje, je méně hlasitý a můžete tak mít zvlhčovač vzduchu Guzzanti GZ 987 celou noc zapnutý, spát u něj spokojeně a barevné LED osvětlení vám bude při nočním režimu příjemně problikávat. Jakmile se nádoba vyprázdní, zvlhčovač vzduchu Guzzanti GT 987 se automaticky vypne, je to skvělá ochrana vašeho přístroje proti poškození při nedostatku vody.

Dopřejte vašemu miminku příjemný vzduch, aby nekašlalo a dobře se v místnosti dýchalo. Přístroj vydrží běžet až deset hodin na plně naplněnou nádobu o obsahu dvou litrů. Již po půlhodině chodu zvlhčovače Guzzanti GT 987 poznáte rozdíl! Začněte konečně dýchat!

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang