Jednoduše Raclette

Spotřebiče

Raclette je tradiční švýcarské jídlo. Nebojte se, neprodáváme vám sýr, ale stolní gril pro grilování a pečení. No jo, řeknete si, že nabízíme zase nějaký výrobek, navíc do kuchyně, co bude zabírat prostor, bude se na něj prášit a jiné výmluvy. Ale, mýlíte se!

Určitě máte rádi šťavňaťoučký steak přímo z rozpáleného grilovacího kamene, avšak my vám nabízíme úplně to samé pochutnání. Nevěříte? Tento raclette gril Hyundai GR 114 je kombinací raclette a kamenného grilu, má plynule regulovatelný termostat se světelnou kontrolkou.

Kombinace grilovacího kamene a mřížkované grilovací odnímatelné plochy s nepřilnavým povrchem zaručuje snadnou údržbu a v sekci k dokoupení nabízíme i čistící spray Campingaz BIO. Gril obsahuje i 8 pánviček s tepelně izolovanou rukojetí, takže máte možnost udělat více jídel současně. A teď to hlavní, jak to teda funguje? Úplně jednoduše, stačí strčit do elektrické zásuvky a grilované pochoutky se můžou dělat.

Myslíme, že sami jste překvapeni, co tento výrobek dokáže a místo ve vaší kuchyni určitě zabírat nebude, spíše naopak, budete chtít grilovat častěji.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang