Jistina úvěru – co je potřeba vědět, definice

Půjčky

…článek doplňujeme…

Kde si půjčit bez rizika?

Nebankovní sektor je stále rizikovým místem, kde si mohou lidé půjčovat peníze. Díky práci bezpečnostních orgánů už zde sice tolik podvodných a rizikových nabídek není, avšak stále lze narazit na podvodné půjčky. Kde si půjčit bez rizika?

Je dobré si půjčovat u ověřených nebankovních společností, kde není riziko podvodu nebo třeba falešného poplatku předem.

Zvláštní pobočky má třeba Tesco, protože u nich si lze vyřídit hotovostní i bezhotovostní půjčky přímo v supermarketu.

Tesco půjčka je dostupná samozřejmě podobně jako mnoho dalších nebankovních úvěrů i přímo na internetu.

Online půjčky bez rizika

Právě na internetu lze narazit na mnoho nabídek nebankovních půjček a úvěrů. Je možné získat peníze jen krátkodobě, třeba na čtrnáct dní. Ovšem lze také vyřídit bankovní nebo nebankovní hypoteční úvěr, kterým se zajistí financování výstavby nového bydlení.

Kromě toho jsou dostupné také specializované úvěry, jako třeba půjčka na auto nebo spotřebitelské úvěry, které jsou určeny pro ty, kteří rádi nakupují na splátky.

Mezi známé nebankovní společnosti, u kterých si lidé často půjčují peníze, patří třeba i firma Acema Credit. Právě ta je často považovaná za firmu, která nabízí úvěry na hranici.

Mnoho klientů si totiž v recenzích stěžuje na to, že Acema Credit půjčuje klientům proto, aby mohla získat jejich nemovitost, kterou totiž musejí dát zákazníci často do zástavy. Na takové půjčky je třeba si dávat pozor, aby člověk nepřišel o střechu nad hlavou.

Půjčky Provident

Mezi prověřené firmy patří například Provident Financial. I když to není firma s nejlepším jménem, opravdu půjčují bez rizika a to až do výše 80 000 Kč. Pokud člověk splácí dluhy řádně a včas, pak je vše bezpečné.

Bohužel tyto velké nebankovní společnosti půjčují peníze až po náhlédnutí do registrů dlužníků. Neprověřují se sice všechny registry, avšak pokud má někdo zápis třeba u SOLUS, může to být problém.

Řešením pak můžou být krátkodobé okamžité půjčky do 10 000 Kč se splatností na pár týdnů, u kterých se bonita klienta tolik neprověřuje a zároveň jde o jisté úvěry, kde riziko podvodu nehrozí.

© 2022 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang