Jízda bez rizika

Auto-moto

Prožili jste bujarý večírek a musíte ráno do práce? Celý večer jste popíjeli alkohol, ale nejste si jisti, zda dnes ráno již můžete řídit? Proč riskovat. Pořiďte si alkohol tester, který Vás ujistí, že jste schopni si sednout za volant.

Nenechávejte nic náhodě! A už vůbec ne, pokud jde o vaši bezpečnost a bezpečnost druhých v silničním provozu. Změřte si před jízdou hladinu alkoholu a ujistěte se, že neohrozíte provoz. Alkoholtester Conrad iCC 2001 se stane vaším pomocníkem. 

S tímto digitálním alkoholovým testerem se měří hladina alkoholu v dechu. Stačí vložit náustek do úst, vydechnout a během chvíle se rozhodne, zda jste způsobilí k řízení dopravního prostředku či ne. Výsledek měření se ihned zobrazí v promilích na malém displeji. Avšak nespoléhejte, že výsledek je 100%. Výsledek slouží jen jako vodítko. Alkoholtester obsahuje i funkci časovače, která usnadňuje přesné určení opakovaných měření a lze ji použít i jako budík.

Díky malým rozměrům (D x Š x V) 96 x 30 x 18 mm je Alkoholtester Conrad iCC 2001 velmi skladný a přenosný. Tudíž si ho můžete ponechat klidně v přední přihrádce v automobilu a ujistit se o své způsobilosti již před jízdou. Součást balení jsou 2 mikročlánky, které slouží jako provozní napětí.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang