Kam až oko dohlédne! A mnohem dál…

Novinky

Svět nekončím tam, kam dohlédnete vaše oko! Ještě mnohem dále se rozprostírá spousta krás a zajímavostí, které byste neměli přehlédnout. S dalekohledy značky Levenhuk si můžete být jistí, že je už nepřehlédnete a že vám doslova neproklouzne ani myška na stovky metrů daleko!

Dalekohled Levenhuk Vegas 8×32 je kompaktní binokulární dalekohled, ideální především pro pozorování v přírodě či sportu. Při ranních mlhách vás jistě potěší, že dalekohled je naplněn dusíkem, což zabraňuje zamlžování a v případě extrémnějších podmínek je vodotěsný až do jednoho metru. Jeho tělo z odolného plastu je připravené na občasný pád či náraz.

Aby pozorování bylo co nejdokonalejší, je dalekohled Levenhuk Vegas 8×32 vybaven kroužkem dioptrického zaostření a vy si tak snadno můžete dalekohled přizpůsobit svému zraku. Ať už při pozorování nosíte brýle dioptrické či sluneční, nebudou vám rozhodně na obtíž. Díky twist-up očnicím je možné dalekohled používat i s nasazenými brýlemi. Pro ochranu dalekohledu především při přepravě se dopručuje používat kryty čoček objektivu a binokulárou, které jsou samozřejmě součástí. Součástí balení je i praktické nylonové pouzdro.

© 2022 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang