Kavárna u Vás doma – díky Espresso Krups KP 210025 NESCAFÉ® Dolce Gusto™, černé

Spotřebiče

Patříte mezi ty, kteří bez dávky ranní kávy nedají ani ránu, ale zároveň už Vás nebaví pít stále dokola kávové nápoje z automatu a chcete si dopřávat “luxus” jako z kavárny každý den? Potom není co řešit! Espresso Krups KP 210025 NESCAFÉ® Dolce Gusto™, černé splní všechno to, po čem toužíte a to za velice atraktivní cenu.

Inovativní Espresso Krups KP 210025 NESCAFÉ® Dolce Gusto™, černé se snadno aplikovatelným systémem kapslí, které jsou speciálně vyvinuty pro NESCAFÉ® Dolce Gusto®, tak, aby každý šálek kávy obsahoval pouze to nejlepší. Vzduchotěsné kapsle ze široké nabídky příchutí, přispívají k výrobě toho nejkvalitnějšího kávového nápoje, který je navíc připraven ve velmi krátké době. Díky Espresso Krups KP 210025 NESCAFÉ® Dolce Gusto™, černé připravíte všemožné druhy nápojů od klasické černé kávy přes cappuccino, chococino, cortado, cafe lungo, latte macchiato, espresso až po mocha kávu a Ice cappuccino.

Navíc profesionální tlak 15 barů zaručí perfektní šálek s jemnou “cremou”. Výhodou je zde také objemný jeden a půl litrový odnímatelný zásobník vody, který vám vždy ukáže množství vody a tak pohodlně poznáte, zda je potřeba vodu doplnit. Samozřejmě nechybí ani bezpečnostní složka AUTO OFF, díky které se vám přístroj automaticky vypne po 20 minutách neaktivity a tím zabrání případnému chodu přístroje po celou dobu Vaší nepřítomnosti.

Kromě skvělé přípravy kávy se může Espresso Krups KP 210025 NESCAFÉ® Dolce Gusto™ pochlubit také perfektním designem, který dokonale zapadne do vaší kuchyně a dodá jí moderní vzhled, styl a trochu extravagance. Vekou výhodou je široký výběr barev, což ocení především majitelé moderních kuchyní, kladoucí důraz na estetiku a soulad barevnosti spotřebičů. Při koupi toho espressa obdržíte kazetu na uvítanou, která Vás seznámí s celým přístrojem, s ovládáním, údržbou a přípravou nápojů.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang