Káva profesionálně – Kávomlýnek Krups GVX242

Spotřebiče

Možná si také někdy raději zajdete do vybrané kavárny či restaurace na dobrou kávu, než abyste si doma stále vařili tu vyčichlou z pytlíku. Tento postup je jistě fajn, ovšem časem se poměrně prodraží. Což takhle si vybranou kavárnu udělat z vaší kuchyně? S kávomlýnkem Krups GVX242, který naleznete v naší nabídce za momentálně akční cenu, s tím nebudete mít žádný problém.

A možná, že s kávomlýnkem Krups GVX242 budete doma vybaveni pro přípravu kávy lépe, než v kde jaké kavárně, kam na přípravu vašeho oblíbeného nápoje nedohlédnete. Umlet si kávu dle vlastní chuti bude váš oblíbený ranní rituál a věřte nám, že ho budete rádi provozovat i v jiných částech dne. Elegantní vzhled tohoto kávomlýnku, který tvoří kombinace nerezové oceli a černého plastu, ukrývá pod sebou precizní stroj na umletí kávy přesně dle vašich představ.

Vaši oblíbenou kávu budete moci namlet sedmnácti různými způsoby co se jemnosti výsledku týče. Mletí probíhá za pomoci systému malých mlýnských kamenů, které jsou navíc odnímatelné pro snadnější údržbu. V balení dostanete kartáček na jejich čištění zdarma. Kávu si budete moci připravit pro sebe anebo také pro početnou návštěvu. Však s tímto kávomlýnkem není problém připravit množství kávy i pro dvanáct hostů. Do zásobníku se vejde až 225 g kávových zrn. Nemusíte mít vůbec žádné obavy ani o proces přípravy kávy. S tímto výrobkem díky ochraně proti připálení zrn se vaše káva povede pokaždé.

A jak kávu kvalitně připravit? Aroma kávy závisí na kvalitě mletí. Obecně platí,že čím rychlejší je příprava kávy, tím jemněji by měla být káva pomletá. Mletí pro přípravu espressa je tedy jemnější než pro přípravu překapávané kávy. Velmi jemně pomletá káva pro přípravu expressa dodá překapávané kávě hořkou chuť. Jestliže použijete hruběji pomletou kávu pro přípravu espressa, káva bude slabší. Pokud se Vám zdá při vámi zvolené jemnosti mletí káva příliš hořká, přidejte hruběji mletou kávu pro získání vyváženější chuti.

Příprava kávy vás bude s kávomlýnkem Krups GVX242 bavit. A hlavně vám připraví velmi chutnou kávu, kterou si pokaždé budete moct připravit na způsob na jaký budete mít zrovna chuť. Navštivte i naší nabídku dalších kávomlýnků pro inspiraci

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang