Kávovar Bosch TKA 6024V

Spotřebiče

Prožít krásné ráno s čerstvou kávou je opravdu neodolatelný prožitek. Kávovar Bosch TKA 6024V dodá každé domácnosti teprve tu správnou atmosféru. Vzrušující symfonie smyslů a lepší chuť Vám zajistí energii do celého náročného dne.

Kávovar 6024V dokonale prezentuje avantgardní spojení nerezu a vkusného plastu. Důkladnost aroma techniky Bosch se stará o nejlepší chuť kávy. Aromaspirála zkontroluje vroucí vodu a nechá jí prokapat přes speciální filtr. Díky hlubokému spařování je pak mletá káva ve filtru maximálně využita. Pomocí tlačítka si jen stačí vybrat dle přání slabou nebo silnou kávu. K tomu všemu se přidávají další chytré ovládací prvky, jako vyjímatelný zásobník na vodu, který je plnitelný přímo z vodovodního kohoutku, konvice s ochranou aroma a samozřejmě vyjímatelný výkyvný filtr.

O precizní chuť vody se starají filtrační patrony Brita Maxtra a nerezové topné dno se skrytým topením. Technologie Brita nechá nejdříve vodu protéct jemným síťovým filtrem, lontoměnič snižuje obsah vodního kamene, hliníku a dokonce i některých těžkých kovů jako je olvo a měď. Aktivní uhlík značně snižuje obsah látek, které způsobují zápach a pachuť (např. chlór) některých pesticidů a organických nečistot. Nakonec speciální jemný síťový filtr zadržuje směs částeček.

Kávovar má spoustu funkcí, které dávají kávě její kouzlo. V roce 2007 se stal v kategorie kávovary produktem roku (nezávyslá porota oceňuje spotřebiče podle tří základních kritérií: funkčnost, design a kreativita). Také v testu testsieger se kávovar stal vítězem, kde dostal hodnocení  jako výborný. Teď je již hodnocení pouze na Vás, ale věřte, že chutnější kávu pít nebudete. 

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang