Kávovary

Spotřebiče

Kvalitní kávovar umožní obyčejné kuchyni přeměnit se v kavárnu, za kterou by se nemuseli stydět ani v Paříži nebo ve Vídni. Jak si vybrat ten správný kávovar a jak jej používat?

Představte si, že po těžkém pracovním dni přijdete večer domů a sednete si do měkkého křesla. Nechtělo by to čerstvou, voňavou kávu? Říkáte si, že nebudete mít čas ani náladu kávu připravovat? To ani nemusíte! Stačí prohlédnout naše kávovary, jeden si vybrat a budete si moci kávu vychutnávat každý den. Nabízíme kávovary značek De-Longhi, BOSCH, Russell Hobbs a dalších.

Jaké kávovary si mohu koupit a jak fungují?

Hledáte obyčejný kávovar nebo naopak moderní přístroj, který má všechny nejnovější funkce? V obou případech vám zajisté vyjdeme vstříc. Naše kávovary vás jistě nezklamou.

Obsluha ani údržba kávovaru není vůbec složitá. Stačí do kávovaru vložit kávu a vodu, zmáčknout tlačítko a dál se nemusíte starat. Kávovary nápoj připraví a upozorní vás, až bude hotový. Pak pouze nalijete kávu do hrnku a provoníte celý byt úžasnou vůní. Všední večery se tak stanou příjemnějšími a i vaše nálada se zlepší.

Jaké funkce mohou kávovary mít?

Skleněné kávovary disponují časovače, filtrem, udržováním teploty a automaticky se vypínají po 2 hodinách. Pokud tedy zapomenete kávovar vypnout, nemusíte se bát, vypne se sám! Kvalitní kávovary mohou mít termokonvice, které se tiše vytočí v okamžiku, kdy je káva připravena. Díky hlubokému spařování a aromaspirále bude mít vaše káva optimální aroma a teplotu. Aroma lze také ručně navolit. Užitečný je ukazatel odvápnění a automatický odvápňovací program. Během vaření kávy můžete využít možnosti nahřívání šálků.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang