KOUPELNA, RELAXACE, KRÁSA, ČISTOTA

Spotřebiče

Ať už jste žena či muž, koupelna je místo, kde probíhá ranní hygiena, ranní úprava vlasů a příprava celého těla na celodenní vytížení v práci či ve škole. V každé koupelně je kartáček na zuby, kartáče na vlasy, kulmy, fény, holící strojky na tvář i epilátory, žehličky na vlasy, různé masážní přístroje a popřípadě i váha. Všechny tyto přístroje najdete ve své koupelně určitě i vy. Možná se to na první pohled nezdá, ale všechny tyto „zkrášlovadla“ nebo alespoň většina z nich jsou pro nás součástí každodeního života. Saháme po nich ráno, večer před spaním i během dne.

Ráno. Ráno bývá hektické a trochu nemotorné. Co uděláte jako první věc ráno? Vyčistíte si zuby. Zubní hygiena je v dnešní době rozšířena o mnoho pomocníků, kteří udrží náš chrup a celou ústní dutinu svěží a bez bakterií. Dávno jsou již přežité klasické zubní kartáčky, které jsou buď moc měkké nebo moc tvrdé, je nutné s nimi velmi dobře zacházet, aby opravdu splnili svůj účel. Elektrické zubní kartáčky vám čištění vašeho chrupu usnadní a jsou mnohem šetrnější k zubní sklovině i dásním. Například stoličky s elektrickým zubním kartáčkem vyčístíte mnohem lépe než s kartáčkem klasickým.

Úprava vlasů je po noční relaování nutností. Snad každý sáhne ráno po hřebenu a vlasy si alespoň trochu upraví. Koupelna bez kulmy, fénu nebo žehličky na vlasy, to není ono. Kulma vykouzlí během pár minut, během několika jednoduchých úkonů zase jiný účes, další den sáhnete po žehličce na vlasy a váš účes bude zase o něco jiný. Nestojí vás to ani 5 minut ranního času a pak budete jiná, krásná, svěží a celý den nastartujete pozitivní náladou.

Pánové jistě v koupelně sahají hlavně po holícím strojku a zastřihovači. Elektrické holící srojky s výkyvnou hlavicí tvář umí dokonale kopírovat a oholí všechny nežádoucí chloupky. Hladká a oholená tvář je vypadá velice upraveně. Je to detail, kterého si okolí všimne, zvlášt ženy toto ocení. Muži s hladce oholenou tváří jsou sexy. Pánové, kteří si potrpí na pěstěnou bradku i knír potřebují zastřihávač vousů. Nelze holícím strojkem upravovat tak speciélní doplněk image jako je bradka či knír. Zastřihovače jsou tu proto, aby úprava vousů byla dokonalá.

Nesmíme zapomínat na dmské holení. Ženy potřebují mít pokožku také hebkou. Toho nejlepšího efektu hladké pokožky na nohách, v oblasti bikin i podpaží dosáhnete s epilátorem. Stejně jako u pánského holení jsou žiletky starou záležitostí a elektriské přísroje je svým účinkem výsledky mnohonásobně převyšují. Výsledek po epilaci je několikanásobně delší a pohodlnější. Nohy vydrží oholené až 4 týdny a nebudete mít podrážněnou pokožku od žiletek

Nemusíte se bát, určitě každý z těchto pomocníků si najde v koupelně své místo a na 100% oceníte jejich neustálou přítomnost a okamžitý efekt.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang