Kvalita s pračkami Whirlpool AWO/D

Spotřebiče

Praček se na trhu vyskytuje nepřeberné množství a vyznat se v něm chce velkou dávku trpělivosti, ale také znalosti, například co znamenají určitě specifické funkce ad., aby jste se mohli snáze rozhodnout pro ten nejsprávnější model. My vám dnes představíme kvalitní řadu praček s předním plněním od značky Whirlpool z modelové řady AWO/D

Modelová řada AWO/D praček Whirlpool nabízí pestrou škálu praček, které v rámci Whirlpoolu patří do nejvyšší modelové řady. Tudíž jsou tyto pračky vybaveny tzv. 6. smyslem pro praní, což je patentovaná senzorová technologie, která vám zaručí, že každý druh textilie bude perfektně vypraný za pomoci nejnižší možné spotřeby energie a vody a to v nejkratším možném čase. Některé modely, jako například AWO/D 41125 či AWO/D 1109 jsou vybaveny technologií fuzzy logic, což do češtiny znamená dynamická regulace spotřeby. Tento systém automaticky reguluje spotřebu vody a energie snímačem tlaku v závislosti na typu praní a zatížení. To znamená, že pračka si sama dopouští vodu podle toho, jak je prané prádlo nasákavé.

Důležitou informací pro všechny spotřebitele je určitě, nejen v době krize, energetická spotřeba praček. Všechny tyto pračky mají energetickou spotřebu A+, která šetří vaše peníze. Za zmínku jistě také stojí speciální antibakteriální povrch v přihrádce na prací prostředky, jímž Whirlpool vybavil své produkty. Tato speciální úprava napomáhá snižovat množení bakterií, plísní a nepříjemného zápachu. Ocenitelná je také snaha o bezpečnost nabízených praček, která je násobená funkcemi aquastop a aquasafe.

Mnoho z z nabízených praček máme v cenové akci, při níž můžete ušetřit až klidně 45% ze standardní ceny. Například u modelu AWO/D 6202/D, který se pyšní 18 pracími programy. Výrazně zlevněnou máme také pračku AWO/D 43139 a další modely. Podívejte se na celou naší nabídku, porovnejte si jednolivé produkty a vyberte ten, který bude pro vás nejlepší!

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang