Když si chcete opravdu pochutnat – kvalitní káva

Spotřebiče

Ať už pijete kávu každý den ráno na povzbuzení, nebo si ji užíváte večer jako popracovní rituál, nebo si ji dáte jen občas k něčemu sladkému po obědě, v každém případě byste neměli odbývat její kvalitu. Nezáleží totiž jenom na druhu kávy, ale také na její přípravě a na nástroji, který k tomu použijete.

Pokud jste si zakoupili kvalitní kávu, první předpoklad pro výbornou kávu máte již splněn. Teď už jí jen správně připravit. K tomu vám opravdu skvěle poslouží espresso Catelr ES 8012. Espresso je vybaveno integrovaným mlýnkem s kovovými mlecími kameny.

Nejlepší je totiž káva čerstvě namletá, kdy aromatické oleje obsažení v kávových zrnech ještě nestihnou zoxidovat.

Důležitá je i kvalita a chuť vody. Proto má espresso Catelr ES 8012 uhlíkový filtr, který snižuje obsah chlóru a těžkých kovů, které jsou občas ve vodě přitomny. Pro výraznější chuť kávy a její dokonalou extrakci má espresso funkci krátkého předspaření Triple-Prime.

Kapacita zásobníku na kávová zrna je 200 gramů, což stačí až na 25 šálku kávy. Samozřejmostí je nastavení hrubosti mletí. Dávokování kávy si poté můžete zvolit svoje vlastní nebo využít již přednastavené.

Pro milovníky našlehaných káv jako je například cappuccino či latté máme samozřejmé také výbornou zprávu. Součástí espressa Catelr ES 8012 je perfektní parní tryska, která opravdu dokonale našlehá mléko a z kávy vám vytvoří pěnovou pohádku.

Velmi příjemné je vždy pít i nahřátých šálků, kdy vám káva i pomaleji vychladne, proto je espresso vybavenou i touto funkcí. Ale ti, kteří stejně nedají dopustit na klasickou namletou kávu z obchodu si přijdou na své, protože i tuto kávu lze nasypat do espressa Catelr ES 8012 a udělat si ji tak o trochu lepší.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang