Lékárničky

Auto-moto

Lékárnička je nedílnou, troufneme si říci nejdůležitější, součástí povinné výbavy automobilů a motocyklů. Každý správný řidič by neměl s koupí této šikovné věcičky v žádném případě váhat. Ani Nakupka.cz na tyto věci nezapomíná a věnovala tedy lékárničkám samostatnou kategorii. Nabízíme kvalitní lékárničky značek Compass a JBD, se kterými budete zajisté spokojeni. Při jakékoli nehodě může být rozhodující, zda vlastníte lékárničku, proto neváhejte a vyberte si z našeho kvalitního sortimentu.

Lékárničky jako součást povinné výbavy…

Pokud již nějakou lékárničku vlastníte a domníváte se, že novou tedy nepotřebujete, pak dbejte na jednu věc – nezapomínejte na občasnou výměnu obsahu lékárničky. Za nedodržení těchto podmínek se ukládá pokuta, nehledě na to, že pokud budete muset ošetřit raněného, budete mít veliký problém a mohlo by to mít nepříjemné následky. Lékárničky se opravdu vyplatí nepodceňovat a hlídat si jejich „trvanlivost“.

Při jakékoli nehodě se přítomnost lékárničky nedá ničím nahradit a opravdu za ni budete vděčni. Pokud byste se zranili vy, zajisté byste ocenili, kdyby vás někdo rychle ošetřil. Proto neváhejte a přidejte se k zodpovědným řidičům. Přispějte k bezpečnému provozu nejen svými řidičskými umy, ale také zodpovědností.

Jaké lékárničky nabízíme?

Co patří do povinné výbavy? Co patří do lékárničky? Pokud nevíte tyto základní věci, Nakupka.cz vám napoví. Nabízíme kvalitní lékárničky, které jsou již ztotožněny s novou vyhláškou z roku 2009. U každé lékárničky je informace o tom, které vyhlášce odpovídá. V této kategorii je možno zakoupit bezpečností soupravu, jejichž součástí je lékárna, výstražný trojúhelník, tažné lano, výstražná vesta a rukavice.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang