Letní sestřih podle vašeho gusta

Spotřebiče

Je pro vás utrpením pravidelně navštěvovat holiče a nuceně s ním konverzovat, jen proto, že se to dělá? Pokud vás to stojí nervy a navíc nemalé peníze, tím nejjednodušším řešením je pro vás pořízení zastřihovače.

Stačí jen proškolit manželku, jak si váš nový sestřih představujete a na zbytečné trmácení ke kadeřníkovi můžete už jednoduše zapomenout.

Perfektním pomocníkem vám bude zastřihovač vlasů Remington HC 5550 s titanovými zastřihávacími noži, které navíc není potřeba doostřovat. Jednou z velmi praktických funkcí je možnost vybrat si ze dvou rychlostí. V balení celkem naleznete tři nástavce a dva z nich můžete v rámci 15 poloh nastavit v rozmezí 1-42mm.

Ten třetí slouží jako nástavec pro zastřihování vousů. Zastřihovač Remington HC 5550 lze totiž také jednodušše využít i jako zastřihovač vousů, ideální pro strniště.

Pro profesionální vzhled účesu je zastřihovač doplněn mechanismem na prostříhávání vlasů. Funkcí, kterou také jistě oceníte je Quick Wash, tedy možnost zatřihovač Remington HC 5550 bezproblému omýt a udržovat ho tak stále v bezvadném stavu.

Pro napájení můžete využít klasický síťový kabel, ale dokonce i USB, samotný chod v bezkabelovém provozu zastřihovače je potom 40 minut. Je jasné, že tento zastřihovač pak nebude chybět na žádné delší cestě a tak je vybaven i šikovným pouzdrem.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang